« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Poniedziałek, 14 czerwca 2021.Imieniny: Elizy, Bazylego, Elwiry, Michała, WaleregoNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Aqua Zdrój się broni

Autor: Warszawa
Niedziela, 4 czerwca 2017, 11:35
Nie za bardzo rozumiem pojawiające się krytyczne komentarze na temat funkcjonowania spółki Aqua Zdrój. Czy w ponad 100 tysięcznym mieście nie potrzeba takiego kompleksu?
Kompleks sportowo-wypoczynkowy Aqua Zdrój, moim zdaniem, sam się broni. Ilość imprez sportowych, jakie odbywają się na stadionie i w hali, jest naprawdę bogata, a są to często imprezy rangi międzynarodowej lub przynajmniej Mistrzostwa Polski. Liczba osób korzystających z basenu, siłowni, sauny też z roku na rok rośnie i zresztą, kto choć czasem bywa w Aqua Zdroju, pewnie widzi pełne parkingi i w dużej mierze wypełnione poszczególne atrakcje wypoczynkowe. Jeśli jeszcze faktycznie powstanie tu lodowisko na okres zimowy i korty do tenisa na okres letni, myślę, że jeszcze większa liczba osób będzie korzystać z kompleksu. Do tego warto też zwrócić uwagę na fakt, że do swoich rozgrywek na wałbrzyskim kompleksie przygotowuje się wiele drużyn z różnych dyscyplin sportu i w zdecydowanej większości bardzo chwalą sobie one pobyt w Wałbrzychu. Zatem krytykanci chyba powinni nieco inaczej spojrzeć na Aqua Zdrój. Obawiam się jednak, że ci co krytykują obiekt, pewnie nawet raz w nim nie byli...

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Komentarze

~v7 | 4 czerwca 2017, 12:32
Przypominam, że hala w założeniu miała być większa i basen również, jeśli się coś buduje za dużą kwotę, to ma to być funkcjonalne i atrakcyjne na wiele lat. Kto mądry robi basen bez niecki na zewnątrz itd A może autor napisze ile jet odkrytych basenów w mieście?
~Ortes | 4 czerwca 2017, 13:30
Broni się... przed długami! Oferta? Toż to pełna komercjalizacja, wszystko nastawione na zysk. Niby prywatna spółka, a co rusz ustawki z Ratuszem. Ja dziękuję.
~Psycholog | 4 czerwca 2017, 14:32
Rzecz jasna krytykanci są z opozycji lub ich sympatycy, co jednoznacznie podważa ich obiektywność w wypowiadaniu się. Opozycja i sympatycy próbują tutaj coś ugrać w komentarzach, niestety ale nie wychodzi, obecnego prezydenta Szełemja się takimi działaniami nie pozbędą.
~bręk | 4 czerwca 2017, 16:10
Krytykanci do element prowokacyjny aparatu obecnej władzy. Nierobów i darmozjadów banda.
~Paweł | 4 czerwca 2017, 16:39
Dziasiaj trudno byłby sobie wyobrazić Wałbrzych bez tego obiektu. Jest to napewno trafiony pomysł i obiekt, który jet przydatny.
~lol | 4 czerwca 2017, 16:58
Zerknijcie na ostatnie podwyżki cen i zerknijcie czy kompleks w pełni funkcjonuje... Lepiej pojechać i zyskać na obiekcie w Świebodzicach.
~Marek | 4 czerwca 2017, 17:19
Ja systematycznie chodzę rano na basen i bardzo lubię ten obiekt.
~pytacz | 4 czerwca 2017, 17:39
Mi tam się bardziej podobał stary basen, niczego mu nie brakowało poza badziewnymi wodotryskami i zjeżdzalnią. Budowa wodoparku była niegospodarnoscią.Moze nieprawda?
~GK | 4 czerwca 2017, 18:27
Aqua Zdrój to najlepsza inwestycja Wałbrzycha i miejsce gdzie zawsze jest tłum ludzi. Szkoda tylko że nie ma więcej atrakcji i basenu zewnętrznego.
~rkl | 4 czerwca 2017, 19:51
Cena kosmiczne!!! Lepiej jechać do Świebodzic - wychodzi taniej. Obsługa nie miła. A część ratowników na fonach śmiga.
~elo | 5 czerwca 2017, 10:15
Obiekt rewelacyjny, idealnie dopasowany do potrzeba Wałbrzycha :)
~antygona | 5 czerwca 2017, 11:33
a co z odkrytym basenem w Wałbrzychu? Kiedyś były 3 !
~antygona | 6 czerwca 2017, 5:51
Aqua Zdrój
~antygona | 6 czerwca 2017, 7:08
Wodny Zdrój !!!
~Janosik | 6 czerwca 2017, 9:41
Wodolejstwo i aż tyle. Brak mi tutaj rzetelnych informacji dotyczących zadłużenia Aqua Zdroju a są niemałe. Nie rozwiązane są też sprawy sądowe z firmą budowlaną z okresu jej budowy. W Wałbrzychu zamknięto dwa baseny - Na Rusinowie i w Szkole Podstawowej nr 21 a znaczące imprezy "upycha się" w tym zadłużonym kompleksie po to tylko, żeby choć trochę odrobił straty. Stan higieniczny też budzi zastrzeżenia. Co rusz pojawia się informacja o jakieś bakterii (gronkowca, pałeczek coli czy innej "zarazy"). Pytanie skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle?
~Krzysiek | 24 września 2019, 12:46
Zanim powstał Aqua zdrój był basen, hala i kilka boisk na których można było za darmo pograć. A w zimę wśród kumpli małolatów zrobić zrzutkę i pograć na hali. Gdzie dzisiejsza młodzież za darmo ma pograć ? Chyba w domu na komputerze. W dodatku jeden z handlarzy zrobił sobie komis z parkingu, gdzie była bramka z decha i można było za darmo w piłę pokopać. gdzie młodzi mają pokopać ? pobawić się ?

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2021 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja