« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Czwartek, 28 października 2021.Imieniny: Szymona, TadeuszaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Botoks i operacje plastyczne coraz popularniejsze

Autor: anulka
Wtorek, 27 czerwca 2017, 14:30
Obecnie chirurgiczne poprawianie urody jest popularne nie tylko wśród gwiazd, ale niemalże wszystkich, zamożnych kobiet. Zdarzają się też panie, które przez lata odkładają na wymarzone piersi. Choć dla wielu osób to wciąż abstrakcja, faktem jest że w ciągu ostatnich kilku lat ilość wykonywanych zabiegów estetycznych wzrosła o sto procent.
Z zabiegów medycyny estetycznej korzystają głównie panie, ale coraz częściej decydują się na nie również panowie. Bardzo modny jest obecnie botoks, dzięki któremu zmarszczki są znacznie mniej widoczne. Decyduje się na niego wiele kobiet. Część z nich żartobliwie mówi, że pieniądze na niego zawsze muszą się znaleźć.

Cały czas panuje też moda na powiększanie piersi, choć obecnie kobiety preferują raczej naturalne kształty, niż popularne kiedyś „balony”. Chyba każdy miał także okazję widzieć panie, które powiększyły sobie usta. Moda na ten zabieg nieustannie trwa.

Kilka dni temu miałam okazję rozmawiać z panią, pracującą w klinice urody. Z jej relacji wynika, że klientów korzystających z ich usług jest naprawdę bardzo dużo, dla większości z nich wydanie, przykładowo 1500 złotych na jeden zabieg to żaden problem. Wygląda więc na to, że polskie społeczeństwo jest coraz zamożniejsze. Szkoda tylko, że nie wszyscy to już odczuwają.

Dodać też trzeba, że zabiegi wykonywane w Polsce są znacznie tańsze, niż w Europie Zachodniej. Dlatego też z usług polskich lekarzy korzysta coraz więcej kobiet spoza kraju. Chwalą sobie nie tylko cenę, ale i jakość usług.

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2021 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja