Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 5795
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Być przeciw PiS i PO, czy jest w tym coś złego?

Autor: ewa18
Czwartek, 13 lipca 2017, 23:09
Zauważyłam, że ostatnio trzeba bardzo uważać na to, co się mówi i o jakiej partii. Sporo osób szufladkuje bowiem ludzi na zwolenników PiS i PO. Tymczasem nie wszyscy Polacy są zwolennikami tych partii. Poza tym każda z nich ma rozwiązania lepsze i gorsze.

W zasadzie nadszedł taki moment, że o polityce dyskutuje się bardzo ciężko. Po pierwsze w Polsce wprowadzanych jest wiele zmian, które dla wielu są co najmniej kontrowersyjne. Po drugie mówienie, że PO jest jedynym dobrym rozwiązaniem dla Polski też nie jest takie oczywiste, bo jednak po latach jej rządów wielu Polaków powiedziało dość.

Przyznam szczerze, że osobiście czekam na polityków, którzy w końcu zajmą się m.in. ZUS-em, Urzędem Skarbowym, ujednolicą prawo i sprawią, żeby było mniej przepisów, ale za to konkretnych i zrozumiałych. Teraz jest bowiem tak, że wiele osób nie dożywa swojej emerytury i ich pieniądze po prostu „przepadają”. Natomiast Urzędu Skarbowego boi się wielu z nas. W zasadzie przykładów można by mnożyć. Zdaję sobie sprawę, że uregulowanie wszystkich kwestii jest bardzo skomplikowane, ale powinno się chociaż powoli wprowadzać zmiany, istotne dla każdego Polaka.

Czytaj również

Komentarze (49)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group