Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 5997
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Czipowanie ludzi

Autor: anulka
Poniedziałek, 8 maja 2017, 16:59
Czipowanie ludzi jeszcze kilka lat temu wydawało się totalną abstrakcją. Teraz jednak coraz więcej osób mówi o wynikających z tego korzyściach. Nie da się jednak ukryć, że dla wielu osób wszczepianie pod skórę jakiegokolwiek urządzenia jest kontrowersyjne, bo może wiązać się z kontrolowaniem wszystkiego, co robimy.

Czipy zastosowała już jedna ze szwedzkich firm. Okazało się, że z implantacji urządzenia zadowolonych było 150 pracujących w niej pracowników. Nie musieli się już bowiem martwić, że zapomną karty kredytowej, kluczy, czy pieniędzy na kawę.

Trwają także prace nad czipem antykoncepcyjnym. Mówi się, że będzie działał nawet przez 16 lat. Czy kobiety zechcą z niego skorzystać, okaże się w przyszłości.

Osobiście uważam, że dopóki nikogo się nie zmusza do korzystania z tego typu urządzeń, nie ma w tym nic złego. Sama osobiści nigdy nie skorzystałabym z niego, chyba, że musiałabym z powodów zdrowotnych. Sceptycznie podchodzę zwłaszcza do informacji, mówiących, że czipowanie będzie obowiązkowe w wielu krajach. Myślę jednak, że sporo osób się na to nie zgodzi. Tym bardziej, że już teraz niektórzy czipowanie kojarzą ze słowami, zawartymi w Apokalipsie: „I przyjmiecie znamię bestii”.

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group