« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Niedziela, 28 listopada 2021.Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana, LesławaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Czipowanie ludzi

Autor: anulka
Poniedziałek, 8 maja 2017, 16:59
Czipowanie ludzi jeszcze kilka lat temu wydawało się totalną abstrakcją. Teraz jednak coraz więcej osób mówi o wynikających z tego korzyściach. Nie da się jednak ukryć, że dla wielu osób wszczepianie pod skórę jakiegokolwiek urządzenia jest kontrowersyjne, bo może wiązać się z kontrolowaniem wszystkiego, co robimy.
Czipy zastosowała już jedna ze szwedzkich firm. Okazało się, że z implantacji urządzenia zadowolonych było 150 pracujących w niej pracowników. Nie musieli się już bowiem martwić, że zapomną karty kredytowej, kluczy, czy pieniędzy na kawę.

Trwają także prace nad czipem antykoncepcyjnym. Mówi się, że będzie działał nawet przez 16 lat. Czy kobiety zechcą z niego skorzystać, okaże się w przyszłości.

Osobiście uważam, że dopóki nikogo się nie zmusza do korzystania z tego typu urządzeń, nie ma w tym nic złego. Sama osobiści nigdy nie skorzystałabym z niego, chyba, że musiałabym z powodów zdrowotnych. Sceptycznie podchodzę zwłaszcza do informacji, mówiących, że czipowanie będzie obowiązkowe w wielu krajach. Myślę jednak, że sporo osób się na to nie zgodzi. Tym bardziej, że już teraz niektórzy czipowanie kojarzą ze słowami, zawartymi w Apokalipsie: „I przyjmiecie znamię bestii”.

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Komentarze

~feniks | 9 maja 2017, 9:58
To jest wysmienity pomysl, ktory z powodzeniem zostanie wykorzystany chociazby w firmie ......... Zamiast stojacego nad nami kierownika zmiany, bedzie nas kontrolowal chip, ktory sprawdzi nasza wydajnosc i odpowiednio wyzyluje nasze predyspozycje obozowe.
~Antygona | 9 maja 2017, 15:39
Dadzą, dadzą się zaczipowac,bo żeby sobie nie pozwolić na takie potraktowanie to trzeba być człowiekiem rozumnym a nie bydłem
~sprawca | 9 maja 2017, 17:06
,,Młodzi, wykształceni, z dużych miast" dadzą sobie wytatuować nawet PESEL na przedramieniu jeśli w TVN i Gownie powiedzą im że to jest trendy...

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2021 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja