Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 4126
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Czy w strefie można zarobić lepiej?

Autor: Warszawa
Czwartek, 18 maja 2017, 13:09
Wczoraj przeczytałem na portalu walbrzyszek informację, że związki zawodowe doszły do porozumienia z szefostwem Toyoty i załoga dostanie podwyżki.

To z pewnością bardzo dobra infromacja dla szeregowych pracowników Toyoty, bo kilkaset złotych więcej w domowym budżecie na pewno będzie zauważalne.

Od razu jednak rozpętała się burza w komentarzach na temat pracy i zarobków w WSSE. Znam osobiście kilkadziesiąt osób, które tam pracowały lub wciąż pracują, a pracują tam najczęściej nie dlatego, że spełniają się zawodowo, bowiem często mają zupełnie inne wykształcenie, ale pracują, bo wypłaty wpływają na czas, choć nie są to niestety wypłaty wysokie. Toyota i tak jest uznawana za jedną z solidniejszych firm funkcjonujących w strefie, ale również znajdziemy osoby, które nie są lub nie były zadowolone z warunków proponowanych przez tę firmę. Zauważyłem zresztą tendencję, że mało który zakład w strefie jest chwalony. Nawet Ronal, o którym mówiono bardzo wiele i bardzo dużo dobrego, popadł ostatnio w niełaskę komentujących formułowiczów.

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group