« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Piątek, 28 stycznia 2022.Imieniny: Radomira, Tomasza, WaleregoNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Czy Wałbrzyszanie są niedouczeni? Tak twierdzi członek partii Konfederacji – Korwin

Autor: ryko
Poniedziałek, 26 lipca 2021, 6:30
W Szczawnie – Zdroju odbyło się podsumowanie referendum odwołania prezydent Wałbrzycha, które zorganizowane było przez środowiska antyszczepionkowców i regionalnych polityków partii Konfederacji i Korwin.
Organizatorzy poinformowali, że nie udało im się zebrać odpowiedniej liczby podpisów, żeby mogło dojść do referendum.

Niektórym organizatorom odbiło się frustracją i złością w kierunku Wałbrzyszan, z powodu porażki i braku poparcia ze strony mieszkańców. Ale czy tak powinno to wyglądać?

Jeden z organizatorów, regionalny przedstawiciel partii Konfederacji - Korwin. Mariusz Szmigiel ubliżył mieszkańcom Wałbrzycha, nazywając ich niedouczonymi, po wcześniejszym użyciu wulgaryzmów.

Pod artykułem, odezwali się oburzeni mieszkańcy Wałbrzycha, którzy wyrazili mocny sprzeciw.

Pytali kim jest Mariusz Szmigiel, jakie ma wykształcenie i gdzie chodził do szkoły.

Proponowali mu, sprawdzenie jego wiedzy poprzez przygotowany egzamin, z zakresu biologii na poziomie szkoły podstawowej.

Pytali, jakim prawem ocenia czyjąś wiedzę, nie mając kompetencji w zawodach medycznych.

Jeden napisał, że nie ma to jak studiować Google, fora i strugać wielkiego specjalistę.

Na koniec Pan Szmigiel stwierdził, że prezydent Wałbrzycha powinien przeprosić, jeśli tego nie zrobi nie dadzą mu spokoju. Chociaż tak naprawdę, nie wiadomo za co miałby przepraszać.

Nasuwa się pytanie, czy Pan Szmigiel również przeprosi mieszkańców Wałbrzycha, za użycie niestosownych słów w kierunku Wałbrzyszan?

Czy też może Wałbrzyszanie, pójdą śladami Pana Szmigla i będą awanturować się pod miejsce pracy czy domem Pana Szmigla ? żądać przeprosin, tutaj w tym wypadku jest za co przepraszać.

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Komentarze

~Sabina | 26 lipca 2021, 8:51
Nie zgadzam sie skonczylam najlepszom potstawuwke na podgurzu
~morten | 26 lipca 2021, 9:37
Po pierwsze, podsumowanie referendum odbyło się w piątek, a nie wczoraj. Widać że tekst został zamówiony i napisany wcześniej. Po drugie, brak merytorycznych zarzutów pod adresem M. Szmigiela. Brak wykształcenia medycznego nie jest argumentem, ponieważ przedstawiał on wnioski autorytetów medycznych a nie swoje. Po czwarte, wałbrzyszanie wybierając dwukrotnie tego osobnika na prezydenta, sami się ośmieszają i tak to widzą inni, spoza tego grajdoła. po piąte srul będzie 3 sierpnia przesłuchiwany w Prokuraturze Krajowej za swoje przestępstwa. Ciekawe, czy napiszą o tym portale sponsorowane przez urząd?
~do morten | 26 lipca 2021, 10:12
Jakim prawem Szmigiel typ po podstawówce, mówi przed kamerami że Wałbrzyszanie są niedouczeni, jakim prawem pytam się ? SZMIGIEL NIE JEST ŻADNYM EKSPERTEM, a to że sobie głupoty czyta to jego sprawa i nie znaczy że się na tym zna. Żeby pieprzył przed kamerami że ktoś jest niedouczony.
~testować | 26 lipca 2021, 10:23
Niech ktoś zrobi dla Szmigla test, zobaczymy jaki z niego specjalista, pośmiejemy się z pseudouczonego.
~Alone | 26 lipca 2021, 11:32
Spokojnie pan Mariusz się zagalopował, puściły mu nerwy, bo myślał że już do koryta się dopchał. Myślał sobie ze ludzie mu pomogą. Jednak przesadził tym tekstem, chciał się wywyższyć. Ktoś z nim tam dyskutował o tym, to odpisał że ma większą wiedzę od przeciętnego Kowalskiego, cóż kompleks i przegrana spowodowały to
~Rafi | 26 lipca 2021, 12:18
A kim jest autor tej wypowiedzi bo analizując jego wypowiedź należy uznać że skończył jakąś szkole dzięki wpływom rodziców i należy podsumować że ten człowiek jest zdecydowanie nie douczonym pajacem
~Wch24 | 26 lipca 2021, 12:56
Na portalu jednym jest nagranie, jak Szmigielek w ząbek czesany obraża 98% Wałbrzycha. Bo dojść do koryta mu nie dali. Wieli douczony Szmigiel profesorek bez szkoły.
~JULITEJA | 27 lipca 2021, 8:45
Wałbrzyszanie to grupa z najlepszym wykształceniem ŻYCIOWYM. Wara od naszego Prezydenta, jakiś nierób i śmieć będzie obrażał naszego najlepszego od czasów powojennych gospodarza. Wstyd dla jakiegoś tam ugrupowania Konfederacji. Może nam się coś podobać lub nie ale załatwiamy sprawy jak w rodzinie bz rozgłosu. Najlepszego rajcy w Polsce rdzenni mieszkańcy nie usuną, a pomiot napływowy albo się dostosuje albo wolny kraj i niech się wynosi.
~benkmen | 27 lipca 2021, 11:45
A ja się tylko pytam, jaki poziom prezentuje tubylcza wałbrzyska telewizja prezentując "podstawówę" w charakterze eksperta.Kiedy wreszcie zaproszą światowca dr Bolka ps "Motorówka", który teraz się tylko "modly"..ponoć o rozum??Rafi- on skończył pewnie tubylczą "Sorbonę" na Młynarskiej...za drugim lub trzecim razem.
~Hołd Pruski | 27 lipca 2021, 23:02
Widzę że i ,,Wałbrzyszek" opowiedział się po stronie Szełemeja-medycznego oligarchy. Bedzie zapamiętane.
~Podzamcze | 30 lipca 2021, 17:36
PiSiorki i wyznawcy wodzu.nia napewno sa nieczytaci i pismienni
~Zuzia | 12 sierpnia 2021, 14:12
Wyznawcy pisizmu to wyksztalciuchy po Wyzszej Szkole gotowania na gazie koksowniczym.
~Thorez | 15 sierpnia 2021, 2:48
Typowy przedstawiciel yntelygentow ,jak Marek od carycy i inni “”wybrancy” wo.dzu.nia
~Ciekawe | 17 września 2021, 16:09
A przpomnijcie mi wyniki matur jakie byly. I jak te wyniki wygladaly na tle Polski.
~HydraZ | 9 października 2021, 14:16
Tak, z całą pewnością. Im wieksze wykształcenie tym ludzie są bardziej otwarci. W Wałbrzychu strach się do człowieka odezwać.
~Myślący | 15 listopada 2021, 17:53
Czasami też jestem tej myśli patrząc ile osób głosuje na Pis. Braki w matematyce i logicznym myśleniu.
~mieciu | 5 grudnia 2021, 18:55
no tak... teraz każdy kto nie przyjmie 3 dawki , albo nie ma ochoty na przyjecie żadnej z obecnie modnych od razu mam status antszczepa... masakra

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2022 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja