« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022.Imieniny: Cypriana, Dominika, EmilianaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Czy Wałbrzyszanie są niedouczeni? Tak twierdzi członek partii Konfederacji – Korwin

Autor: ryko
Poniedziałek, 26 lipca 2021, 6:30
W Szczawnie – Zdroju odbyło się podsumowanie referendum odwołania prezydent Wałbrzycha, które zorganizowane było przez środowiska antyszczepionkowców i regionalnych polityków partii Konfederacji i Korwin.
Organizatorzy poinformowali, że nie udało im się zebrać odpowiedniej liczby podpisów, żeby mogło dojść do referendum.

Niektórym organizatorom odbiło się frustracją i złością w kierunku Wałbrzyszan, z powodu porażki i braku poparcia ze strony mieszkańców. Ale czy tak powinno to wyglądać?

Jeden z organizatorów, regionalny przedstawiciel partii Konfederacji - Korwin. Mariusz Szmigiel ubliżył mieszkańcom Wałbrzycha, nazywając ich niedouczonymi, po wcześniejszym użyciu wulgaryzmów.

Pod artykułem, odezwali się oburzeni mieszkańcy Wałbrzycha, którzy wyrazili mocny sprzeciw.

Pytali kim jest Mariusz Szmigiel, jakie ma wykształcenie i gdzie chodził do szkoły.

Proponowali mu, sprawdzenie jego wiedzy poprzez przygotowany egzamin, z zakresu biologii na poziomie szkoły podstawowej.

Pytali, jakim prawem ocenia czyjąś wiedzę, nie mając kompetencji w zawodach medycznych.

Jeden napisał, że nie ma to jak studiować Google, fora i strugać wielkiego specjalistę.

Na koniec Pan Szmigiel stwierdził, że prezydent Wałbrzycha powinien przeprosić, jeśli tego nie zrobi nie dadzą mu spokoju. Chociaż tak naprawdę, nie wiadomo za co miałby przepraszać.

Nasuwa się pytanie, czy Pan Szmigiel również przeprosi mieszkańców Wałbrzycha, za użycie niestosownych słów w kierunku Wałbrzyszan?

Czy też może Wałbrzyszanie, pójdą śladami Pana Szmigla i będą awanturować się pod miejsce pracy czy domem Pana Szmigla ? żądać przeprosin, tutaj w tym wypadku jest za co przepraszać.

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Komentarze

~Sabina | 26 lipca 2021, 8:51
Nie zgadzam sie skonczylam najlepszom potstawuwke na podgurzu
~morten | 26 lipca 2021, 9:37
Po pierwsze, podsumowanie referendum odbyło się w piątek, a nie wczoraj. Widać że tekst został zamówiony i napisany wcześniej. Po drugie, brak merytorycznych zarzutów pod adresem M. Szmigiela. Brak wykształcenia medycznego nie jest argumentem, ponieważ przedstawiał on wnioski autorytetów medycznych a nie swoje. Po czwarte, wałbrzyszanie wybierając dwukrotnie tego osobnika na prezydenta, sami się ośmieszają i tak to widzą inni, spoza tego grajdoła. po piąte srul będzie 3 sierpnia przesłuchiwany w Prokuraturze Krajowej za swoje przestępstwa. Ciekawe, czy napiszą o tym portale sponsorowane przez urząd?
~do morten | 26 lipca 2021, 10:12
Jakim prawem Szmigiel typ po podstawówce, mówi przed kamerami że Wałbrzyszanie są niedouczeni, jakim prawem pytam się ? SZMIGIEL NIE JEST ŻADNYM EKSPERTEM, a to że sobie głupoty czyta to jego sprawa i nie znaczy że się na tym zna. Żeby pieprzył przed kamerami że ktoś jest niedouczony.
~testować | 26 lipca 2021, 10:23
Niech ktoś zrobi dla Szmigla test, zobaczymy jaki z niego specjalista, pośmiejemy się z pseudouczonego.
~Alone | 26 lipca 2021, 11:32
Spokojnie pan Mariusz się zagalopował, puściły mu nerwy, bo myślał że już do koryta się dopchał. Myślał sobie ze ludzie mu pomogą. Jednak przesadził tym tekstem, chciał się wywyższyć. Ktoś z nim tam dyskutował o tym, to odpisał że ma większą wiedzę od przeciętnego Kowalskiego, cóż kompleks i przegrana spowodowały to
~Rafi | 26 lipca 2021, 12:18
A kim jest autor tej wypowiedzi bo analizując jego wypowiedź należy uznać że skończył jakąś szkole dzięki wpływom rodziców i należy podsumować że ten człowiek jest zdecydowanie nie douczonym pajacem
~Wch24 | 26 lipca 2021, 12:56
Na portalu jednym jest nagranie, jak Szmigielek w ząbek czesany obraża 98% Wałbrzycha. Bo dojść do koryta mu nie dali. Wieli douczony Szmigiel profesorek bez szkoły.
~JULITEJA | 27 lipca 2021, 8:45
Wałbrzyszanie to grupa z najlepszym wykształceniem ŻYCIOWYM. Wara od naszego Prezydenta, jakiś nierób i śmieć będzie obrażał naszego najlepszego od czasów powojennych gospodarza. Wstyd dla jakiegoś tam ugrupowania Konfederacji. Może nam się coś podobać lub nie ale załatwiamy sprawy jak w rodzinie bz rozgłosu. Najlepszego rajcy w Polsce rdzenni mieszkańcy nie usuną, a pomiot napływowy albo się dostosuje albo wolny kraj i niech się wynosi.
~benkmen | 27 lipca 2021, 11:45
A ja się tylko pytam, jaki poziom prezentuje tubylcza wałbrzyska telewizja prezentując "podstawówę" w charakterze eksperta.Kiedy wreszcie zaproszą światowca dr Bolka ps "Motorówka", który teraz się tylko "modly"..ponoć o rozum??Rafi- on skończył pewnie tubylczą "Sorbonę" na Młynarskiej...za drugim lub trzecim razem.
~Hołd Pruski | 27 lipca 2021, 23:02
Widzę że i ,,Wałbrzyszek" opowiedział się po stronie Szełemeja-medycznego oligarchy. Bedzie zapamiętane.
~Podzamcze | 30 lipca 2021, 17:36
PiSiorki i wyznawcy wodzu.nia napewno sa nieczytaci i pismienni
~Zuzia | 12 sierpnia 2021, 14:12
Wyznawcy pisizmu to wyksztalciuchy po Wyzszej Szkole gotowania na gazie koksowniczym.
~Thorez | 15 sierpnia 2021, 2:48
Typowy przedstawiciel yntelygentow ,jak Marek od carycy i inni “”wybrancy” wo.dzu.nia
~Ciekawe | 17 września 2021, 16:09
A przpomnijcie mi wyniki matur jakie byly. I jak te wyniki wygladaly na tle Polski.
~HydraZ | 9 października 2021, 14:16
Tak, z całą pewnością. Im wieksze wykształcenie tym ludzie są bardziej otwarci. W Wałbrzychu strach się do człowieka odezwać.
~Myślący | 15 listopada 2021, 17:53
Czasami też jestem tej myśli patrząc ile osób głosuje na Pis. Braki w matematyce i logicznym myśleniu.
~mieciu | 5 grudnia 2021, 18:55
no tak... teraz każdy kto nie przyjmie 3 dawki , albo nie ma ochoty na przyjecie żadnej z obecnie modnych od razu mam status antszczepa... masakra
~Piotr | 5 maja, 11:13
Pana Szmigla do wora a wór do jeziora, jak jeszcze będzie miejsce to całą konfederacje, nazioli trzeba eksterminować !!!
~bAbcia z okolicy pozdrawia | 10 maja, 11:10
Ja tylko w kwestii formalnej....Przypominam wszem i wobec,że 12.05 2022 o godz.9,30 odbędzie się druga sprawa Wojciecha Olszańskiego w SO Bydgoszcz....Swoje postępowanie"znajdzie się kij na poselski ryj" cytat.tłumaczy EMOCJAMI,przed przymusowymi szczepieniami.
~Ps | 10 maja, 11:12
Relacje z pierwszej sprawy posiada na YT P.Nabil al Manazi.
~bAbcia z okolicy | 10 maja, 11:14
Stanowisko Konfederatów w spr.JE Ambasadora FR już znam.
~bAbciapozdrawia | 11 maja, 8:25
Nie w temacie macie ....YouTubeLara Logan - dziennikarka wojenna, przerywa milczenia - STOP FAKE NEWS 3085 wyświetleń Data premiery: 9 maj 2022 375 Kedyw Poznań 11,8 tys. subskrybentów Ps do odważnych świat należy
~wiem | 11 maja, 8:26
Lara Logan - dziennikarka wojenna, przerywa milczenia - STOP FAKE NEWS Ps PIS i ekipa powinna podać się DO DYMISJI.
~niewtemacie | 11 maja, 8:31
macie..........YT Czy Judejczycy zachodzą nas od tyłu? - Krzysztof Baliński
~dobrarada | 11 maja, 8:33
Postawcie do pionu Winnickiego i Bosaka ,a ludzie pójdą z wami konie kraść...dość .
~dozo... | 11 maja, 8:46
Przywódcy zachodnich państw przez dwa lata terroryzowali swoje społeczeństwa,łamali PRAWA Człowieka,napuszczali swoje jaczejki na obywateli,zbudowali ludzkosci OBÓZ MEDYCZNY i uśmiercali miliony ludzi przez brak leczenia na inne choroby a,dziś....?MARTWIĄ SIĘ O DEMOKRACJĘ UKRAINY.Jesteśmy rozgrywani ,jak dzieci w piaskownicy. Ps To P>P Braun ,Wojtek Olszański,Marcin Osadowski i Justyna Socha dla prostych zdrowo myślących jest ?No ,cóż czekam na trzecią sprawę z otwartą gębą....pozdrawiam.
~taaa | 11 maja, 8:49
W odpowiedzi na tytuł powyższego....Ludzie są leniwi ,choć mają internet ,nie potrawią werfikować na własną rękę FAKTÓW.Mają jeszcze co żręć i są jak te RURKOWCE...Jak mawia Wieszcz Janusz Ryszard Korwin Mikke.
~YT | 11 maja, 8:55
Krystian z Krakowa
~twitter | 11 maja, 8:58
Acheronts(Oneovr)~~~~~~~~~~~~A teraz banderowcy ukraińscy w Polsce dotarli do szkoły dla dzieci rosyjskich dyplomatów w Warszawie. Wdarli się na jej teren, oblali farbą, dzieci trzeba było ewakuować. Policja była bierna. Wygląda na to, że ktoś naprawdę chce sprowokować polsko-rosyjską wojnę.
~przypominam | 11 maja, 9:05
Eksperyment w Wałbrzychu, próba wdrożenia przymusu, 3 maja 2 YT~~~Konkretny Kanał
~polecam | 11 maja, 9:09
Ukraina - laboratoria biologiczne. Putin do Trampa "zniszczyliśmy laboratoria"~~~~YT Kedyw Poznań
~rękawnocniku | 11 maja, 9:30
Art. 29. Prawo cytatu Wolno przytaczać w utworach stanowiących samoistną całość urywki rozpowszechnionych utworów oraz rozpowszechnione utwory plastyczne, utwory fotograficzne lub drobne utwory w całości, w zakresie uzasadnionym celami cytatu, takimi jak wyjaśnianie, polemika, analiza krytyczna lub naukowa, nauczanie lub prawami gatunku twórczości. Art. 291. Korzystanie z utworów na potrzeby parodii, pastiszu lub karykatury. Wolno korzystać z utworów na potrzeby parodii, pastiszu lub karykatury, w zakresie uzasadnionym prawami tych gatunków twórczości...
~YT | 11 maja, 9:33
Znów macie zaszczyt za zachód umierać? muzyka Tomasz Derach "Pierścień wronio kurczy"
~dobojugotujsię | 11 maja, 9:53
Jak się mówi na synka grabarza?Pozdrawiam Sebastianów dwóch.
~fanka | 11 maja, 13:12
Podczas II wojny światowej walczyli z wojskami niemieckimi: Dania – 6 godzin Luksemburg – 1 dzień Holandia – 5 dni Jugosławia – 11 dni Belgia – 18 dni Grecja – 24 dni Polska – 27 dni Francja – 42 dni Norwegia – 61 dni Rosja – 1418 dni
~faktyproszę | 11 maja, 13:17
W związku z aktywizacją środowisk banderowskich w Polsce taka informacja: W Polsce mieszka obecnie 3,2 mln Ukraińców. Nastąpił lawinowy wzrost populacji w największych polskich miastach. Np. w Rzeszowie o 53%, gdzie Ukraińcy stanowią już 35% ludności. W Gdańsku i Katowicach Ukraińcy to 25% mieszkańców, we Wrocławiu – 23%. W liczbach bezwzględnych liczba Ukraińców w polskich miastach: Warszawa – 266,9 tys. Wrocław – 187,3 tys. Kraków – 177,6 tys. Gdańsk – 157,8 tys. Rzeszów – 104,8 tys. A,ile lewactwa?Kto policzy?
~cd | 11 maja, 13:20
Może już nikt nie pamięta, ale Mariusz Kamiński jest przestępcą skazanym w 2015 r. na karę pozbawienia wolności na 3 lata oraz na 10 lat zakazem zajmowania stanowisk publicznych za nadużycie prawa przez CBA w aferze gruntowej. Dlaczego nie siedzi i zajmuje nadal publiczne stanowisko? Bo w 2018 r został ułaskawiony przez upaińca Andrieja Dudy. Przed komisją weryfikacyjną ds. reprywatyzacji w 2019 r. adwokat Nowaczyk powiedział o Kamińskim: „Kuba R. opowiadał mi, że w czasie spotkań z przedstawicielami CBA w swoim mieszkaniu przy ul. Włodarzewskiej, dochodziło do takich pijaństw, że niejaki Mariusz Kamiński był tak pijany, że chodził na czworakach i całował się z jego psem bokserką”.
~cd | 11 maja, 13:47
Tu Radio Wietnam...Nadajemy z Sajgonu.......Nieustanne kłamstwo na temat rzekomego sukcesu ukraińskiego wojska przypomina mi o twierdzeniach amerykańskich mediów o rychłym zwycięstwie USA w Wietnamie. Rosja kontroluje teraz wszystkie strategiczne skupiska ludności Donbasu, a wkrótce będzie kontrolować całe południe, blokując Ukrainę.Wywiad CIA posiada informacje o Statku ze zbożem płynącym do Syrii....
~natwitterzewrze | 11 maja, 13:56
“journalist” to the Russian ambassador: -You’re covered in the blood of the Ukrainian people, which this paint symbolizes, how do you feel? - I’m covered in syrup. -But it symbolizes blood.. - It symbolizes theater. The theater here and the theater in Bucha. Nothing to add.
~cd | 11 maja, 14:16
Według Matthew Robinsona, brytyjskiego najemnika z Gruzińskiego Legionu Narodowego, około 70% zagranicznych najemników przybyłych na Ukrainę już wróciło. Wielu z nich pozostaje rozczarowanych. Niektórzy twierdzą, że są wysyłani na „samobójcze” ataki bez odpowiedniej broni i mundurów, inni narzekają na skorumpowanych ukraińskich dowódców. Podpisują sześciomiesięczne kontrakty, ale kiedy pierwszy raz trafiają pod ostrzał artyleryjski, już uciekają. Matt Robbinson rozwiewa błędne przekonanie, że wojna na Ukrainie to romans. Według Matta spodziewał się spotkać wojnę w okopie gdzieś w Donbasie, ale piekło zaczęło się zaraz po przekroczeniu granicy polsko-ukraińskiej. Opowiedział o incydencie w autobusie jadącym na Ukrainę. Jeden najemnik z Polski był tak pijany, że myślał, że jest wywożony
~cd | 11 maja, 14:19
do FR ,jako jeniec.Ps FR nie taktuje najemników ,jak jeńców,lecz jako zwykłych bandytów.Grozi im nawet kara śmierci.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2022 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja