Poniedziałek, 15 lipca
Imieniny: Henryka, Włodzimierza
Czytających: 5906
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Czytelnik proponuje zmiany

Autor: wacki56
Środa, 17 stycznia 2018, 15:06
Otrzymaliśmy maila od czytelnika, który proponuje wprowadzenie zmian do działu Rykowisko.

Dlaczego tak mało ludzi pisze na Rykowisku, a nawet zamilkli ci co wcześniej pisali? Pewnie zaszczuci przez hejterów dali sobie spokój.

pozdrawiam

wacki56

Znajomi pytają, gdzie znajdą mój fotoreportaż o kwiatach. Otóż w dziale fotoreportaże jest tylko 10 ostatnich fotoreportaży, a powinny być dostępne wcześniejsze pod kolejnymi numerami stron. Powiedziałem, by szukali w wiadomościach ale nie o to przecież chodzi. Skoro jest podstrona fotoreportaże to wszystkie wcześniejsze czytelnik powinien tu znaleźć na kolejnych podstronach.

Bardzo się cieszę że na rykowisku można coś opublikować. Jestem tu od niedawna i zauważyłem złe zjawisko, jakim jest hejtowanie napisanych artykułów. Jeszcze jak artykuł jest o kwiatach to pół biedy, ale jeśliby tylko napisać o polityce czy kościele to więcej jest treści komentarzy często niemiłych, niż samego artykułu. Zauważyłem też, że wiele autorów się wyciszyło pewnie z obawy przed hejtowaniem do tego stopnia, że nawet konkurs Rykowiska nie może się odbyć z braku min. 5 osób. Nie piszę tego dlatego, że nie wygrałem, bo zapewne nagrodę i tak przeznaczyłbym na jakiś cel charytatywny, ale z troski o dalszy los tej wspaniałej idei Rykowiska.

Proponowałbym kilka zmian od nowego roku w regulaminie konkursu.

1. Usunąć limit 5 osób. Jak wezmą udział 2,3 osoby i wszystkie będą nagrodzone to innych bardziej zachęci do pisania.

2. Usunąć opcję komentarzy to hejciarze poszukają sobie innego portalu.

3. Liczba odwiedzin nie powinna mieć wpływu na ocenę, bo dziś łatwo jest sobie wyklikać i tysiąc odsłon do kiepskiego artykułu.

4. Nagrody powinna przyznać komisja składająca się z profesjonalnych dziennikarzy pracowników redakcji nie kierując się liczbą odsłon tylko merytoryczną oceną artykułu.

pozdrawiam
wacki56

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group