Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 4125
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Echa Papieskiej Mszy

Autor: wacki56
Czwartek, 12 kwietnia 2018, 16:03
Droga redakcjo. 8 kwietnia opublikowaliście relację z 14 Mszy Papieskiej w intencji Św Jana Pawła II. Dołączone do relacji było sporo fotografii. Ktoś zadał sobie trud napisania i wykonania wielu fotografii by po kilku dniach ostatecznie artykuł przeniesiono do innej części portalu.

Domyślam się, że powodem tego mogło być ogromne zhejtowanie tego wydarzenia. Na 20 komentarzy tylko jeden mój wpis był normalny. A przecież kilka miesięcy temu prosiłem o zmianę w regulaminie, by usunąć komentarze. Efekt jest taki, że wygrali hejterzy zmuszając redakcję do przeniesienia artykułu z fotogalerią, a przegranymi są czytelnicy portalu pragnący wrócić do tego wspaniałego wydarzenia.

Mam jeszcze jedną propozycję, by obok zakładki rykowisko utworzyć nową o nazwie opluwisko. W tej zakładce osoby chcące usilnie wyrazić dezapropatę do jakiegoś artykułu niech się wzajemnie opluwają epitetami, których normalny człowiek nie wypowie. Do czasu wprowadzenia zmian zawieszam dalszą publikację na rykowisku, ponieważ treść tych komentarzy urąga godności mojej i wielu innych czytelników.

Pozdrawiam redakcję i czytelników swoich artykułów.

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group