« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022.Imieniny: Cypriana, Dominika, EmilianaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Echa Papieskiej Mszy

Autor: wacki56
Czwartek, 12 kwietnia 2018, 16:03
Droga redakcjo. 8 kwietnia opublikowaliście relację z 14 Mszy Papieskiej w intencji Św Jana Pawła II. Dołączone do relacji było sporo fotografii. Ktoś zadał sobie trud napisania i wykonania wielu fotografii by po kilku dniach ostatecznie artykuł przeniesiono do innej części portalu.
Domyślam się, że powodem tego mogło być ogromne zhejtowanie tego wydarzenia. Na 20 komentarzy tylko jeden mój wpis był normalny. A przecież kilka miesięcy temu prosiłem o zmianę w regulaminie, by usunąć komentarze. Efekt jest taki, że wygrali hejterzy zmuszając redakcję do przeniesienia artykułu z fotogalerią, a przegranymi są czytelnicy portalu pragnący wrócić do tego wspaniałego wydarzenia.

Mam jeszcze jedną propozycję, by obok zakładki rykowisko utworzyć nową o nazwie opluwisko. W tej zakładce osoby chcące usilnie wyrazić dezapropatę do jakiegoś artykułu niech się wzajemnie opluwają epitetami, których normalny człowiek nie wypowie. Do czasu wprowadzenia zmian zawieszam dalszą publikację na rykowisku, ponieważ treść tych komentarzy urąga godności mojej i wielu innych czytelników.

Pozdrawiam redakcję i czytelników swoich artykułów.

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Komentarze

~wstyd | 13 kwietnia 2018, 15:33
Ja prosiłem redakcję o wyłączenie komentowania w ogóle artykułów. Ponieważ tutaj ci co uprawiają politykę, często wchodzą na inne tematy np. dotyczące zwykłych ludzi i komentują używając polityki. W ogóle nawet te komentarze polityczne źle świadczą o tym poratalu o Wałbrzychu. Tam nikt nie pisze prawdy tylko się opluwa wszystko i wszystkich.
~Romek pan Kredycik - Chwilowka | 13 kwietnia 2018, 16:16
wstyd: klamiesz!!! Ja zawsze pisze prawde, a za to ze pisze prawde, lewactwo i PO mnie opluwa. Niestety. Mozna to spraawdic w kazdym artykule szeroko komentowaanym. A jezeli zarzucasz mi klamstwo to je wskaz i udowodnij. Czasy komuszej cenzury minely.... podobno... Czy ktos slyszal o cenzurze w podobno wolnej Polsce? Wolna Polska bedzie, gdy komusze metody nie beda mialy racji bytu. W wolnej Polsce, praowrzadnej, demokratycznej, cenzura jest chyba nie do pomyslenia? Czy cenzura to lamanie praw czlowieka?
~Romek pan Kredycik - Chwilowka | 13 kwietnia 2018, 16:18
wstyd: a jezeli ty nie klamiesz to wskaz te tematy niepolityczne, ktore zasypal hejt polityczny.... ile takich bylo? to moj 5 komnetarz tutaj....
~Aryck Nusbacher | 13 kwietnia 2018, 20:04
Dlaczego czepiacie sie narodu wybranego ciagle?
~wyzwalacz | 14 kwietnia 2018, 7:05
No proszę, znalazł się cenzor który się nie może pogodzić z odmiennym odbiorem rzeczywistości przez innych. Załóż sobie swoją gazetę ,,Prawda Wałbrzyska" i tam wypisuj swoje androny.
~ela | 12 kwietnia 2019, 22:44
Dobre sobie, każdy wpis, który jej nie odpowiada należy usunąć. Kobieto nawet nie wiesz w jakim wieku żyjesz. Sredniowiecze dawno minęło. A tak na marginesie możesz wierzyć w co chcesz, Twoja sprawa. Inni mają takie samo prawo, czy się to podoba czy nie. A modlitwy, msze, rekolekcje et cetera, niech klechy robią w kościołach, najlepiej nie za miejskie pieniądze. Swoją drogą, prezydent mógłby absorbować swoich pracowników bardziej sensownymi zajęciami.
~antyklecha | 12 czerwca 2019, 21:36
Jest takie chińskie przysłowie: jeśli Cię poprawia jedna osoba-możesz to zignorować, jeśli dwie - zastanów się, jeśli trzy - zamilcz! Jest 20:1 więc sam się zastanów czy Twój wpis był "normalny"? A może 27:1 w Europarlamencie też Cię zadowala? Ręce opadają!!!!

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2022 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja