Poniedziałek, 15 lipca
Imieniny: Henryka, Włodzimierza
Czytających: 5487
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Gość specjalny w dzielnicy Poniatów

Autor: wacki56
Niedziela, 21 stycznia 2018, 13:16
W niedzielę 21 stycznia mieszkańcy Poniatowa mieli możliwość spotkania z gościem specjalnym. Na zaproszenie ks. proboszcza Kazimierza Kordka parafię odwiedził Prezydent Wałbrzycha dr. Roman Szełemej.

Wziął udział w nabożeństwie niedzielnej Mszy Św. po której spotkał się z parafianami w salce parafialnej. W spotkaniu wzięło udział 12 osób dorosłych i 1 dziecko.

Pan Prezydent zapowiedział główne tematy jutrzejszego spotkania z mieszkańcami tj inwestycje, gospodarka odpadami, bezpieczeństwo
i plany na rok 2018.

Na tym spotkaniu mieszkańcy dowiedzieli się, że droga na cmentarz będzie realizowana, że są pieniądze na ten cel, tylko jest problem ze znalezieniem wykonawcy tej niewielkiej inwestycji. Poruszono sprawę bezpiecznego poruszania się na drogach prowadzących do Poniatowa, tj ul.Piotrowskiego i ul.Prostopadłej. Pan Prezydent na pytanie o nie remontowanej kamienicy odpowiedział, że miasto generalnie jest za wyburzaniem starych kamienic, ponieważ koszty budowy nowego bloku są porównywalne.

Na koniec Pan Prezydent zaprosił na jutrzejsze spotkanie i podziękował za wszystkie sugestie, które postara się szczegółowo omówić 22.01.2018 o godz 18.00 w Przedszkolu przy ul. Sosnowej 25a.

wacki56

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group