« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Czwartek, 28 października 2021.Imieniny: Szymona, TadeuszaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Gość specjalny w dzielnicy Poniatów

Autor: wacki56
Niedziela, 21 stycznia 2018, 13:16
W niedzielę 21 stycznia mieszkańcy Poniatowa mieli możliwość spotkania z gościem specjalnym. Na zaproszenie ks. proboszcza Kazimierza Kordka parafię odwiedził Prezydent Wałbrzycha dr. Roman Szełemej.
Wziął udział w nabożeństwie niedzielnej Mszy Św. po której spotkał się z parafianami w salce parafialnej. W spotkaniu wzięło udział 12 osób dorosłych i 1 dziecko.

Pan Prezydent zapowiedział główne tematy jutrzejszego spotkania z mieszkańcami tj inwestycje, gospodarka odpadami, bezpieczeństwo
i plany na rok 2018.

Na tym spotkaniu mieszkańcy dowiedzieli się, że droga na cmentarz będzie realizowana, że są pieniądze na ten cel, tylko jest problem ze znalezieniem wykonawcy tej niewielkiej inwestycji. Poruszono sprawę bezpiecznego poruszania się na drogach prowadzących do Poniatowa, tj ul.Piotrowskiego i ul.Prostopadłej. Pan Prezydent na pytanie o nie remontowanej kamienicy odpowiedział, że miasto generalnie jest za wyburzaniem starych kamienic, ponieważ koszty budowy nowego bloku są porównywalne.

Na koniec Pan Prezydent zaprosił na jutrzejsze spotkanie i podziękował za wszystkie sugestie, które postara się szczegółowo omówić 22.01.2018 o godz 18.00 w Przedszkolu przy ul. Sosnowej 25a.

wacki56

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2021 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja