« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Czwartek, 28 października 2021.Imieniny: Szymona, TadeuszaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Grożą nam przerwy w dostawie prądu?

Autor: ewa18
Wtorek, 4 lipca 2017, 10:25
Media przypominają dzisiaj sytuację z 2015 roku, kiedy to konieczne były ograniczenia w dostarczaniu prądu do wielu miejsc. Nie wiadomo bowiem, czy sytuacja nie powtórzy się jeszcze w tym miesiącu, jeżeli faktycznie wkrótce pogoda będzie upalna. Okazuje się, że polska energetyka wciąż potrzebuje inwestycji, które zapobiegną ewentualnym problemom.
Wielu z nas z pewnością pamięta apele z 2015 roku przedstawicieli energetyki o ograniczenia wykorzystywania pralek i zmywarek w określonych godzinach. W tym roku podobnych próśb nie było, ale nie wiadomo, czy w związku z zapowiadanymi upałami sytuacja się nie zmieni.

Od lat mówi się, że w polską energetykę trzeba zainwestować. Z tego, co podają media, wynika, że są to jednak głównie rozmowy. Kilka lat temu podejmowano nawet kwestię budowy elektrowni jądrowej w Polsce, ale do dzisiaj nie padły w tej kwestii żadne konkretne decyzje. Trzeba jednak dodać, że ten pomysł ma chyba niemalże tyle samo zwolenników, jak i przeciwników. Budzi więc wiele kontrowersji. Energia słoneczna w Polsce też jest wykorzystywana w niewielkim stopniu. Specjaliści mają zresztą też inne pomysły na poprawę kondycji w energetyce, o tym które z nich zostaną zrealizowane przekonamy się w przyszłości. Dla nas najważniejsze jest to, żeby nie doszło do żadnych przerw w dostawie prądu, bo bez niego po prostu ciężko jest obecnie funkcjonować.

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2021 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja