Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 4128
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Kampania wyborcza już rozpoczęta!

Autor: ewa18
Piątek, 23 czerwca 2017, 22:38
Do wyborów samorządowych pozostało jeszcze sporu czasu, bo ponad rok. Wygląda jednak na to, że niektórzy dolnośląscy włodarze kampanię wyborczą już rozpoczęli , a przynajmniej intensywnie się do niej przygotowują.

Nie da się nie zauważyć, że już teraz można znaleźć w mediach lokalnych zdjęcia i informacje o tym, co udało się osiągnąć niektórym prezydentom, burmistrzom i wójtom. Niektórzy właśnie w tym roku rozpoczną remonty, planowane od lat. Natomiast pieniądze znalazły się dopiero teraz. Wiele osób uważa to właśnie za początek kampanii wyborczej, która, co prawda jeszcze raczkuje, ale z pewnością będzie nabierać tempa.

Kampania wyborcza zapowiada się ciekawie, bo społeczeństwo podzieliło się pomiędzy zwolenników PiS i PO, a także innych partii. Wyraźne są także podziały pomiędzy zwolenników powszechnego prawa do aborcji i jej przeciwników. Kolejną sporną kwestią są emigranci. Podobnych, dyskusyjnych spraw, jest znacznie więcej. Pozostaje więc czekać na konkretne działania samorządowców, a później wyborców. Oby wygrali faktycznie Ci najlepsi.

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group