« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Piątek, 28 stycznia 2022.Imieniny: Radomira, Tomasza, WaleregoNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Kampania wyborcza już rozpoczęta!

Autor: ewa18
Piątek, 23 czerwca 2017, 22:38
Do wyborów samorządowych pozostało jeszcze sporu czasu, bo ponad rok. Wygląda jednak na to, że niektórzy dolnośląscy włodarze kampanię wyborczą już rozpoczęli , a przynajmniej intensywnie się do niej przygotowują.
Nie da się nie zauważyć, że już teraz można znaleźć w mediach lokalnych zdjęcia i informacje o tym, co udało się osiągnąć niektórym prezydentom, burmistrzom i wójtom. Niektórzy właśnie w tym roku rozpoczną remonty, planowane od lat. Natomiast pieniądze znalazły się dopiero teraz. Wiele osób uważa to właśnie za początek kampanii wyborczej, która, co prawda jeszcze raczkuje, ale z pewnością będzie nabierać tempa.

Kampania wyborcza zapowiada się ciekawie, bo społeczeństwo podzieliło się pomiędzy zwolenników PiS i PO, a także innych partii. Wyraźne są także podziały pomiędzy zwolenników powszechnego prawa do aborcji i jej przeciwników. Kolejną sporną kwestią są emigranci. Podobnych, dyskusyjnych spraw, jest znacznie więcej. Pozostaje więc czekać na konkretne działania samorządowców, a później wyborców. Oby wygrali faktycznie Ci najlepsi.

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Komentarze

~bicz_bozy | 24 czerwca 2017, 19:28
Paweł, wziąłbyś się trochę za autorów tych ''artykułów''. "społeczeństwo podzieliło się pomiędzy zwolenników pis i po a także innych partii'' - truizm, społeczeństwo inaczej podzielić się nie może jak nie na sympatyków poszczególnych partii. pomiędzy zwolennikami POWSZECHNEGO prawa do aborcji a przeciwników aborcji w ogóle jest jeszcze trochę ludzi z tzw umiarkowanymi poglądami w tej kwestii. sporną kwestią nie pozostają emigranci ale uchodźcy, co stanowi dość dużą różnicę. słabo się to prezentuje.
~ZzaBuga | 25 czerwca 2017, 12:57
Ktoś z Panów redaktorów robi selekcję tych wpisów? Ja rozumiem że na Rykowisku może pisać każdy i uważam że to dobre narzędzie szkoleniowe dla dziennikarzy-amatorów,ale niektóre artykuły wołają wręcz o pomstę do nieba... Tekst o niczym do tego byle jak napisany ale dzięki ilości wyświetleń i komentarzy zostanie nagrodzony. Tymczasem rzeczowe wpisy na ciekawe tematy często pozostają niezauważone przez co krecia robota adeptów przechodzi bez echa. Szkoda.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2022 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja