« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Niedziela, 16 maja 2021.Imieniny: Andrzeja, Szymona, WieńczysławaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Księdzu nie wierzą, ale wróżce tak

Autor: jola
Czwartek, 25 maja 2017, 13:17
Wielu Polaków drwi z kościoła i wyznawców wiary. Tymczasem okazuje się, że około połowa z nas czyta horoskopy, a niektórzy korzystają nawet z usług wróżbitów. Co ciekawe wizyty i telefony do nich bywają bardzo kosztowne. Jeszcze kilka lat temu za rozmowę z nimi trzeba było zapłacić kilkadziesiąt złotych. Dzisiejsze stawki są dużo większe i trzeba się liczyć z zapłatą 140–170 zł. Natomiast w przypadku pomocy w wybraniu partnera nawet kilkaset złotych.
O korzystanie z usług wróżek zapytałam kilka koleżanek. Większość z nich kilka razy w życiu miała z nimi do czynienia. Niektóre przekonywały nawet, że przepowiednie sprawdziły się. Co ciekawe wiele z tych osób to niepraktykujący katolicy. Jak mówią, nie mają przekonania do księży. Co do horoskopów to czyta je nawet znajomy biznesmen, czym mnie zszokował.

Z jednej strony wydaje się, że z roku na rok coraz mniej osób wierzy w różnego rodzaju wróżby. Z drugiej, ogłoszeń wróżbitów nie brakuje, osób korzystających z ich usług też. Być może dzwonią ludzie zdesperowani? Niewykluczone, że niektóre wróżby faktycznie się sprawdziły i zachęciły daną osobę do ponownej wizyty.

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Komentarze

~Polewa z leminga | 26 maja 2017, 14:45
Czy byla jakas dyskusja w sejmie? Ktos sie domagal dymisji schetyny? sienkiewicza? Gdzie byly TVNy? Dlaczego jak Walbrzyszanina skatowali, naszego wspolobywatela? Kto w policji poniosl konsekwencje? Czy walbrzyszanie moga sie czuc bezpiecznie pod rzadami Romana, gdy kaci w mundurach chodza wolni miedzy nami? Dlaczego wypudrowana festyniara milczala gdy skatowano chlopaka na komisaraicie 5. Ile lat sledztwo trwalo? I jak sie skonczylo? Uniewinnieniem? Dlaczego teraz ta swoja wypudrowana morde ma pelna frazesow, a nie wtedy gdy zabito na komisariacie naszego mieszkanca?!?! Klamliwe wstretne pr-owe ryje oderwane od koryta. Fetsyniara... masz u mnie przechalapane... Stracilas szanse by siedziec cicho. Szczegolnie ty z Walbrzycha, gdzie tez zabito chlopaka na komisariacie i nic nie zrobilas.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2021 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja