Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 4139
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Kubusiowi – pomóż i ty

Autor: wacki56
Poniedziałek, 15 stycznia 2018, 13:34
Jest wokół nas dużo cierpienia i chorych osób, którzy czasem potrzebują tylko, by ktoś z nimi usiadł i porozmawiał. Są też i takie osoby, a wśród nich małe dzieci, które bez kosztownej operacji, często przekraczającej możliwości finansowe rodziców, nie będą mogły w miarę sprawnie funkcjonować w dorosłym życiu.

Otrzymałem dziś ulotkę od sąsiada z osiedla, którego wnuczek właśnie potrzebuje pomocy. Mowa o Jakubie Schodowskim, niespełna 6-letnim chłopcu, który ma mózgowe porażenie dziecięce i wodogłowie pourazowe.

Jakby tego było mało w tym roku czeka go kosztowna operacja ścięgna Achillesa szacowana na kwotę 10000 zł. Jego dotychczasowa terapia pokrywana jest głównie z leczenia prywatnego.

Znam dobrze jego dziadków, którzy mieszkają na moim osiedlu opiekując się pradziadkiem. Wspaniali ludzie. Kubusia widziałem kilka razy w naszym kościele, gdy rodzice przyjechali w odwiedziny. Kuba to bardzo radosny i pełen energii chłopiec. Kuba jest zarejestrowany w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” pod numerem 19514.

Niemniej każdą osobę chcącą wesprzeć proszę o sprawdzenie na stronie Fundacji www.http://dzieciom.pl/podopieczni/19514 zgodności z prawdą.

Ja już wsparłem Kubusia – wesprzyj i ty.

wacki56

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group