« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022.Imieniny: Cypriana, Dominika, EmilianaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Kubusiowi – pomóż i ty

Autor: wacki56
Poniedziałek, 15 stycznia 2018, 13:34
Jest wokół nas dużo cierpienia i chorych osób, którzy czasem potrzebują tylko, by ktoś z nimi usiadł i porozmawiał. Są też i takie osoby, a wśród nich małe dzieci, które bez kosztownej operacji, często przekraczającej możliwości finansowe rodziców, nie będą mogły w miarę sprawnie funkcjonować w dorosłym życiu.
Otrzymałem dziś ulotkę od sąsiada z osiedla, którego wnuczek właśnie potrzebuje pomocy. Mowa o Jakubie Schodowskim, niespełna 6-letnim chłopcu, który ma mózgowe porażenie dziecięce i wodogłowie pourazowe.

Jakby tego było mało w tym roku czeka go kosztowna operacja ścięgna Achillesa szacowana na kwotę 10000 zł. Jego dotychczasowa terapia pokrywana jest głównie z leczenia prywatnego.

Znam dobrze jego dziadków, którzy mieszkają na moim osiedlu opiekując się pradziadkiem. Wspaniali ludzie. Kubusia widziałem kilka razy w naszym kościele, gdy rodzice przyjechali w odwiedziny. Kuba to bardzo radosny i pełen energii chłopiec. Kuba jest zarejestrowany w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” pod numerem 19514.

Niemniej każdą osobę chcącą wesprzeć proszę o sprawdzenie na stronie Fundacji www.http://dzieciom.pl/podopieczni/19514 zgodności z prawdą.

Ja już wsparłem Kubusia – wesprzyj i ty.

wacki56

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2022 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja