« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Sobota, 31 lipca 2021.Imieniny: Ernestyny, Heleny, Ignacego, LubomiraNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Misiewicz w końcu odszedł –mówią Polacy

Autor: anulka
Piątek, 14 kwietnia 2017, 11:16
Bartłomiej Misiewicz swoim postępowaniem wzbudzał ogromne kontrowersje wśród opinii publicznej. Wiele osób zwracało też uwagę, że nie ma kompetencji do sprawowanych przez siebie funkcji, za które zresztą otrzymywał ogromne wynagrodzenie.
- Trwało to tak długo, że chyba wszyscy byli zażenowani tą całą sytuacją. Nie powinno się pozwalać, aby człowiek bez kompetencji i wykształcenia piastował tak ważne stanowiska. Dobrze się stało, że sprawa w końcu została rozwiązana. Szkoda tylko, że sam zainteresowany nie wyraził skruchy za swoje postępowanie –mówi 45-letnia Danuta.

Bartłomiej Misiewicz, informując o swojej rezygnacji, przeprosił, ale za to, że Polacy zostali zmuszeni do oglądania „żenującego spektaklu”. Odszedł po zakończonym przesłuchaniu, które odbyło się wczoraj w godzinach przedpołudniowych. Prowadzili je czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości: Joachim Brudziński, Mariusz Kamiński i Marek Suski. Fakt, że tak ważne osoby zajęły się tą sprawą z pewnością nie był bez znaczenia.

- Cieszę się, że Bartłomiej Misiewicz w końcu odszedł z polityki, ale obawiam się, że kiedyś znowu powróci. Poza tym podobne osobowości z pewnością dalej pracują w państwowych spółkach, tyle, że są mniej znane. Niestety protekcja wciąż ma wpływ na to, czy ktoś dostanie pracę, czy nie. Uważam, że powinno się z tym w końcu skończyć, choć nie wiem, czy jest na to szansa- mówi 35-letnia Weronika.

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Komentarze

~szczęściarz Antoni | 14 kwietnia 2017, 16:29
Określone media od roku cynicznie walą w Misiewicza, który jest celem zastępczym, bo owe media chciałyby dowalić Macierewiczowi, ale sie boją. A zbrodnie Misiewicza polegaja na tym, że raz pojechał na dyskotekę służbowym samochodem i druga, że oficyjer trzymał nad nim parasol w czasie uroczystości wojskowej, acha, ponadto wojsko oddało mu honory, co mnie nie dziwi, skoro na tej uroczystości reprezentował ministra. Czy to nie przesada?
~bicz_bozy | 15 kwietnia 2017, 8:27
mi osobiście również jest szkoda Misiewicza. oddany, lojalny. to że na dyskotece uwalił się jak świnia proponując przy tym kolegom i koleżankom robotę w ministerstwie? no kto z nas nie robił głupot po alkoholu (moim autorytetem w tej kwestii jest red. Ziemkiewicz). to że poszedł do pracy w MON jako farmaceuta? wszak czy wedle piss tego resortu nie powinno było się uzdrowić? a to, że na pocieszenie patron spoglądający na swojego Bartka maślanymi oczętami zaoferował mu robotę za marne 50 kawałków miesięcznie to też powód, żeby się czepiać? porzucone kochanki najczęściej otrzymują futra lub biżuterię, a tu chłopina nawet miesiąca nie porobił. po ludzku, jest mi miesiewicza autentycznie szkoda.
~Jerzy Jacek Pilchowski | 15 kwietnia 2017, 10:19
Cała ta "afera" z Misiewiczem pokazała, że Schetyna, Petru, Komorowski, itd., nie maja nic ciekawszego do powiedzenia poza atakowaniem Misiewicza za to, że zbyt szybko awansował. Była w tym duża doza logiki gdyż ci panowie pokazali w ten sposób swoje kompleksy. - Oni też zbyt szybko awansowali.
~HAZAEL | 19 kwietnia 2017, 11:25
Mi też szkoda Misiewicza. W ostatnim wywiadzie dla "złych" mediów powiedział, że nie dano mu szans nabrać doświadczenia. Tylko rodzi się pytanie, dlaczego nabieranie doświadczenia przez chłopaka Antoniego miało kosztować podatnika 50 tysięcy miesięcznie... A ktoś, kiedyś na tym forum wypominał "ośmiorniczki" ... :)

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2021 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja