« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Czwartek, 28 października 2021.Imieniny: Szymona, TadeuszaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Nie daj się oszukać – sprawdź ośrodek, do którego się wybierasz

Autor: anulka
Poniedziałek, 26 czerwca 2017, 21:36
Planując wakacje coraz częściej wyszukujemy ofert w Internecie. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretną, warto sprawdzić, czy ogłoszenie nie zostało stworzone przez oszusta. Lepiej upewnić się, czy dane miejsce faktycznie istnieje w rzeczywistości i ma dobrą opinię wśród osób, które korzystały z niego, niż dać się oszukać.
Sprawdzenie miejsca wakacji zalecają policjanci. Jest to bowiem istotne w planowaniu bezpiecznego urlopu, podczas którego można zapomnieć o codziennych troskach. Warto więc zadbać o wszystko i nie mieć później nieprzyjemnych niespodzianek.

Ośrodek można sprawdzić w bazach urzędu marszałkowskiego, gminy, albo miasta. Organizatorów turnusów dla dzieci sprawdzimy, klikając na stronę internetową Ministerstwa Edukacji Narodowej www.wypoczynek.men.gov.pl. Funkcjonariusze radzą, aby wycieczki dla najmłodszych bezwzględnie „mieć pod kontrolą”. Dobrze jest też skorzystać z serwisu bezpiecznyautobus.gov.pl, tym bardziej, że zdarzają się różnego rodzaju nieprawidłowości, związane właśnie ze stanem technicznym autokarów.

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2021 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja