« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Niedziela, 28 listopada 2021.Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana, LesławaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Niektóre komentarze wołają o pomstę do nieba

Autor: Warszawa
Niedziela, 18 czerwca 2017, 10:36
Jestem stałym bywalcem na portalu walbrzyszek i mam własny pogląd na temat komentarzy prezentowanych przez Czytelników.
Sam chętnie komentuję niektóre wydarzenia, ale nie staram się w żaden sposób obrażać ich uczestników czy bohaterów. Wyrażam tylko własne poglądy, które komuś innemu mogą, ale wcale nie muszą, się podobać. Jednak w ostatnim czasie ktoś, kto podaje się najczęściej jako "polewa" przechodzi sam siebie. Jego komentarze są tak obrzydliwe, tak głupie, chamskie, że aż nie chce się tego czytać. Zarzuca on administratorowi strony cenzurę. I wcale się nie dziwie, że administrator te komentarze wyrzuca, bo ich poziom woła o pomstę do nieba. Zresztą wiele innych osób, które na walbrzyszku komentują różne wydarzenia, ma taką samą opinię i wyrażają ją poprzez właśnie własne komentarze dotyczące osobnika o pseudonimie "polewa". Zresztą patrząc na to, jakim językiem ta osoba się posługuje i jaki poziom inteligencji prezentuje, proponuję wizytę u psychiatry panie "polewa", bo polewę to mają z pana chyba wszyscy komentujący, ale to nie zmienia faktu, że panu zostaje już tylko nadzieja w lekarzu od głowy...

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Komentarze

~antygona | 18 czerwca 2017, 11:49
A ja przypominam, że wszyscy mają prawo głosu.
~antygona | 18 czerwca 2017, 11:54
i chamskie mi tak średnio przeszkadzają, bardziej propagandowe mające na celu sianie nienawiści, no ale tak, co by to było gdyby rodacy zamiast żreć się między sobą, zjednoczyli przeciwko tym, którzy traktują nas jak krowy dojne, bez praw -> podatki.
~żul | 18 czerwca 2017, 12:09
Krytykowanie "Polewy"z pewnością go nie uspokoi a jeszcze bardziej "nakręci".Wskazana więc ignoracja a nie złość....
~żal.pl | 18 czerwca 2017, 13:23
Od kiedy to na Wałbrzyszku powstają artykuły dotyczące konkretnego forumowicza?????
~żal.pl | 18 czerwca 2017, 13:25
Poziom tutejszych artykułów tzw. wypocin serwowanych przez pseudo dziennikarzy spada.
~kolega | 18 czerwca 2017, 13:28
A ja niestety powiem że portal cenzuruje wypowiedzi nie tyle wulgarne co niewygodne. Dobry znajomi o pseudonimie sceptyk został zablokowany pomimo tego że nie był ani dosadny ani wulgarny. W komentarzu wskazał tylko delikatnie tendencyjność portalu i w efekcie został zablokowany przez administratora. Czy to ma być nowy poziom wypowiedzi ?
~IP 78 | 18 czerwca 2017, 13:43
Admin jest wporzo i wie, co robi. zaręczam.
~kolega | 18 czerwca 2017, 14:39
Może nie zgadzam się ze słownictwem poprzednika ale merytorycznie MA RACJĘ . Admin nie patrzy na formę wypowiedzi a blokuje tylko niewygodnych dla PO i Ratusza. Kiedyś Wałbrzyszek to było źródło informacji teraz to tuba prezydenta miasta i jego zauszników.
~Cebulak | 18 czerwca 2017, 15:01
Pisałem już wcześniej i powtórzę. "Rykowisko" to niby obiektywny i kulturalny agent wpływu, występujący pod rożnymi nickami... Na "dzieciaki" to ty wystarczysz...
~antygona | 18 czerwca 2017, 15:11
Cebulak problem w tym, że większość to dzieciaki, inaczej by nie było jak jest.
~Cebulak | 18 czerwca 2017, 15:25
~antygona | Dziś, 15:11 | - Jeżeli są inteligentne, to szybko "dorosną", jeżeli nie... to trudno... "Kino najważniejszą ze sztuk", że zacytuję "klasyka...
~Cebulak | 18 czerwca 2017, 16:49
Do tematu. „Rykowisko” to taki dobry kulturalny forumowicz, jak i cały „Wałbrzyszek”. W temacie „Ruszył proces byłego komendanta MO w Wałbrzychu” na drugiej stronie komentarzy tak wygląda „stopka” „57juranda”: 17-06-2017 16:59 | 57jurand | [usuńcie ten wpis] , a tak wygląda „stopka” J.J.Pilichowskiego: 18-06-2017 13:17 | ~Jerzy Jacek Pilchowski | [usuńcie ten wpis] *.internet.cyfrowypolsat.pl (31.0.*.*). "57jurand", czyli wg mnie "Jurij57" nie ma podanego i.p. Ciekawe dlaczego???
~Cebulak | 18 czerwca 2017, 16:57
Poprawka, w wyżej wymienionym temacie "Ruszył..." ani jeden wpis "57juranda" - jurija57 - nie ma podanego i.p. Ciekawe dlaczego???
~Jawas | 18 czerwca 2017, 17:02
Tak,stop zdziczeniu i chamstwu;chcesz jeden z drugim wyżyć się? to wyjdz na pole z daleka od ludzi i wyżywaj się.Niestety,niektórzy nauczyli się pisać,ale z myśleniem już mają problemy.Lekarstwa na chamstwo jeszcze nie wynaleziono-niestety.
~Polewa z polewy | 18 czerwca 2017, 17:39
No i polewa z polewy...
~Troll | 18 czerwca 2017, 18:00
To był kiedyś Borys Polewoj, a tera tylko skromna Polewa,CO TO PRZYZWOITOŚĆ OLEWA
~olo | 18 czerwca 2017, 18:33
No właśnie czemu przy chamskich wpisach KOD-owców nie ma podanego IP ??
~pytacz | 18 czerwca 2017, 19:37
Dlaczego redaktor ,,Warszawa" zaniechał znowu kontrolnej roli mediów w państwie demokratycznym i nic nie napisał o zajęciu konta gminy przez komornika?
~akuku | 18 czerwca 2017, 20:05
Wiadomości pytaczu są na stronie "Dami"
~bicz_bozy | 18 czerwca 2017, 21:30
Jak ktoś jest zarejestrowanym użytkownikie to IP się pojawia, niezależnie od poglądów politycznych. .. :) w moim odczuciu cały portal stoi akurat w umiarkowanej opozycji do ratusza co widać po naglowkach i zawartości artykułów. Natomiast polewa, mimo całej mojej sympatii do nieszkodliwego idioty, emocje poniosły go zbyt mocno. Można wiele, ale szanujmy się wzajemnie choć trochę.
~pytacz | 18 czerwca 2017, 22:45
Wiem że są na ,,Dami" nawet foto wyroku i innych dokumentów obciążających gminę, jednak redaktor ,,Warszawa" i inni konsekwentnie przemilczają ten temat.
~IP 78 | 18 czerwca 2017, 22:59
Polewa to prymityw i nie ma o co kopii kruszyć. Ile razy złamie regulamin, tyle razy jego posty będą wylatywać w kosmos.
~Jerzy Jacek Pilchowski | 18 czerwca 2017, 23:30
Z komentowaniem jest kilka problemów. Pierwszym jest to, że prawie wszyscy podpisują się pseudonimami. Drugim jest to, ze czytając wypowiedzi niektórych "sympatyków PO" odnoszę wrażenie, że chyba są to PiSowcy którzy ośmieszają w ten sposób PO. I odwrotnie. Dodatkowo, ludzie mają często problem z rozróżnieniem tak zwanego hejtu od pisania prawdy bez oglądania się na poprawność polityczna czyli na próby cenzurowania tego co się pisze i mów przez komunistów i złodziei. - Jak piszę, że PO to wyspecjalizowani w organizowaniu szemranych przetargów aferałowie to nie jest to hejt tylko solidnie udokumentowany pogląd. Gdybym nie było to prawdą to łatwo by było udowodnić w sposób kulturalny, że nie mam racji. Lubię więc wyzwiska pod moim adresem gdyż są one tylko dowodem bezsilnej złości aferałów.
~Leszek | 19 czerwca 2017, 7:17
Ale ten polewa to przechodzi sam siebie. To że jest chamem, prostakiem to nie musi to pokazywać. To jest zwykła patologia, która musi zaistnieć.Tu mu nikt nie da w pysk, nikt nie zwróci uwagi, tu czuje się jak ryba w wodzie. Przy okazji rani innych.
~pytacz | 19 czerwca 2017, 9:04
Słowo w obronie ,,Polewy". Dlaczego takie a nie inne działania lokalnych władz i mediów doprowadzają ludzi jak ,,Polewa" do ostateczności? Mi także się nie może pomieścić w głowie podwójna moralność władz gminnych przedstawiających zupełnie inną ,,rzeczywistość sukcesu" w mediach im wtórującym, choć naprawdę żyjemy w biednym, wrogim zwykłym ludziom grajdole. Każdy kto żył gdzie indziej jakiś czas - potwierdzi to. Reszta się już przyzwyczaiła i została otumaniona przez ciągłe niegodziwości i warunki życia. Mimo wszystko nie będzie zgody na ciągłe okradanie mieszkanców gminy i bezprawie. Tu chodzi o nasze życie.
~antygona | 19 czerwca 2017, 9:29
Ale i tak " Polewa " nie przekroczył magicznej bariery. Kiedyś przeczytałam jeden tekst, który utknie mi już na zawsze. I to nie było zwykłe chamstwo. Polewa to przy tym śmieciu to niewinny chłopczyk. Chamstwo chamstwem gorzej gdy jeszcze w parze brak odruchu ludzkiego. Ktoś kiedyś jednym tekstem pociągnął taki bieg wydarzeń, ze gdyby miał sumienie to bym mu chyba nawet współczuła.
~tyle w temacie | 19 czerwca 2017, 9:58
Polewa to typowy przedstawiciel kibicowskiej tłuszczy. Jest przy tym trollem, nie odpowiada na temat, robi to z premedytacją zmieniając nicki i ip. Zaczynał jako deratyzator, potem pan D., polewa i jeszcze kilkanaście innych pseudonimów. Blokowanie prostaka i usuwanie komentarzy to jedyna metoda wychowawcza, bo skoro nie wychowali go rodzice, to wychowa go admin.
~antygona | 19 czerwca 2017, 10:10
Gorzej gdy sam admin to "Polewa " z układami.
~Jerzy Jacek Pilchowski | 19 czerwca 2017, 10:41
~Leszek: Polewy bronić nie będę. Każdy niech sam się broni ale jego "emocje" wydają mi się zrozumiałe. Do ludzi dociera bowiem, że prawdziwa PATOLOGIA to np. "Leszek" - mam na myśli generała Leszka Lamparskiego. No i ich czasami zbyt emocjonalnie wyrażana złość jest chyba wynikiem tego, że rozumieją iż wieloletnia tolerancja dla komunistów i złodziei kosztowała (i ciągle jeszcze kosztuje) ogromną większość Polaków bardzo dużo.
~Jerzy Jacek Pilchowski | 19 czerwca 2017, 10:50
~tyle w temacie: Napisał pan "kibicowska tłuszcza". To dla POwców typowe. Myślicie, że wam wolno gardzić innymi gdyż jesteście pierwszym sortem. - Właśnie to pokazuje, że jesteście drugim sortem - komunistami, złodziejami lub głupcami. P.S. Tu w Wałbrzychu odbywa się teraz sąd nad waszym "przedstawicielem". Generał Lamparski stoi przed sądem i ze strachem w oczach próbuje powtarzać to co przed sądami mówili hitlerowcy: "Ja tylko wykonywałem rozkazy.".
~antygona | 19 czerwca 2017, 11:30
To wszystko nic. W innym miejscu w innym czasie płatny systemowy troll zrujnował kogoś, a potem jeszcze problemu szukał w ofierze he he. Kazał się dosłownie p i e r tolić, bo to niby miała by być przysługa dla potrzebujących. To trzeba być idiotą, nic i nikt nie przebije tamtejszego, trolla nawet Polewa :)) Jego chamstwo to tylko niewinne igraszki w porównaniu z tamtym. No ale zaraził jadem i niestety aby poczuć się lepiej rzucimy w obieg ten jad. Niech teraz inni płaczą.
~tyle w temacie | 19 czerwca 2017, 12:05
Widzisz, Pilichowski, zachowujesz się dokładnie jak troll polewa. My tu rozprawiamy o debilu, a ty zmieniasz temat wtrącając jakieś bezsensowne wątki o Lamparskim. Zaczynam odnosić wrażenie, że polewa to twoje inne wcielenie. Jesteś informatykiem, więc wiesz, jak można szybko zmienić ip, jako emeryt piszesz o każdej porze dnia i nocy, dokładnie jak polewa. Twoje poglądy są tożsame i zbieżne z poglądami tego pomiota. Oczywiście zaraz napiszesz, że mam schizofrenię, ale to raczej ty masz rozdwojenie jaźni.
~antygona | 19 czerwca 2017, 12:10
" Oczywiście zaraz napiszesz, że mam schizofrenię, ale to raczej ty masz rozdwojenie jaźni " Człek z odpowiednimi "predyspozycjami" psychicznymi na odpowiednim miejscu. Przykre, współczuje baj. PS co nie znaczy, ze takich się toleruje. Psychiatryk czasami czyni cuda w obecnej dobie. Dobrzy lekarze.
~antygona | 19 czerwca 2017, 12:28
Zresztą schizofrenia czy rozdwojenie jaźni jak się komuś przytrafi nie jest źle ( gorzej dla otoczenia ) nie życzę depresji, świadomość zachowana z czarnym? realistycznym? spojrzeniem w około. Ale i tacy się zdarzają, co to nie znają granic względem drugiego człowieka, a potem się dziwią i jeszcze focha mają, ze ktoś słaby psychiczne. Cóż można tylko oddać, powielać. I chodź przez chwilę poczuć się lepiej.
~antygona | 19 czerwca 2017, 12:30
Nie wiem jak inni ale " Polewa " dostał z mojej strony wystarczająco uwagi. Powodzenia w swojej he he krucjacie.
~sceptyk | 19 czerwca 2017, 12:53
Ciekawe czy tym razem przejdzie mój komentarz ?
~Jerzy Jacek Pilchowski | 19 czerwca 2017, 13:02
~tyle w temacie: Najczęściej rozmawiamy tutaj o różnych debilnych sprawach. Różni na jednak tematyka. Pan chce rozmawiać o tym, że ktoś (?) podpisujący się pseudonimem pisze czasami rzeczy "niemiłe". Ja chcę rozmawiać o tym, że już NAJWYŻSZY czas aby konkretny SBek (generał Lamparski) odpowiedział za bandytyzm przy pomocy pióra lub długopisu. Było bowiem tak, że Lamparski osobiście chyba nikogo nie bił ale robili to jego podwładni.
~Cebulak | 19 czerwca 2017, 13:06
~tyle w temacie | Dziś, 12:05 | - "Przyjemniaczku", a co to za podpis "tyle w temacie" - jutro jak się podpiszesz? Nie pouczaj, bo to tak, jakby emerytowana prostytutka rozprawiała o "czystości"...
~Cebulak | 19 czerwca 2017, 13:16
Teraz lepiej ?
~Cebulak | 19 czerwca 2017, 13:32
Teraz wszyscy widzą z "czym" mamy tutaj do czynienia... Bez komentarza...

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2021 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja