« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Piątek, 28 stycznia 2022.Imieniny: Radomira, Tomasza, WaleregoNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

OC coraz droższe

Autor: ewa18
Czwartek, 4 maja 2017, 12:33
Już w ubiegłym roku mówiło się o znacznych podwyżkach ubezpieczeń samochodów. Tendencja wzrostowa niestety utrzymuje się. W najgorszej sytuacji są młodzi kierowcy. Mówi się, że część z nich musi się liczyć nawet z kosztami przekraczającymi wartość samochodu.
Według danych, uzyskanych na podstawie porównywarek ubezpieczeniowych, w tym roku zapłacimy kilkaset złotych więcej za ubezpieczenie, niż w ubiegłym roku. Nie jest to z pewnością wiadomość optymistyczna dla posiadaczy samochodów.

Młodzi prowadzący muszą się liczyć z wysoką polisą, bo ze statystyk wynika, że znacznie częściej powodują wypadki, niż dojrzałe osoby. Już pod koniec 2016 roku podawano także, że większe koszty za ubezpieczenie poniosą również zawodowi kierowcy, bo ich pojazdy są używane znacznie częściej, w związku z czym szkodowość też jest spora.

- Dla mnie wzrost cen to bardzo zła wiadomość, bo jako młoda osoba nie zarabiam dużo, a do pracy dojechać czymś muszę. Gdybym miał blisko, zdecydowałbym się na jazdę rowerem. Liczę jednak na to, że ktoś jeszcze będzie ze mną jeździć i dołoży parę groszy, choćby na paliwo.

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Komentarze

~wal | 4 maja 2017, 16:21
Szanowny autorze tych wypocin, Ewo18. Jeśli masz kłopot z określeniem swej płciowości ("...Gdybym miał blisko, zdecydowałbym sie..."sugeruję udanie się do specjalisty.
~kierowca | 5 maja 2017, 10:58
cisnąć na "wybrańców narodu" - wystarczy znieść obowiązkowe ubezpieczenie OC, a ubezpieczyciele się pozabijają tak szybko będą obniżać ceny składek i proszę bez żadnego pieprzenia, że wszyscy będą jeździć bez ubezpieczenia każdy rozsądny kierowca ubezpieczenie sobie wykupi. w tej chwili ubezpieczyciela robią praktycznie co chcą, bo "wybrańcy" nic konkretnego w tej sprawie nie robią dla swojego suwerena
~Polewa | 5 maja 2017, 14:05
Prawdziwa (a nie załgana) wersja tego spotu: córka: Mamo, czym jest gorszy sort ? matka: Gorszy sort, to ja i tata. córka: a dlaczego jesteście gorszym sortem ? mama: bo tatuś, jako ubek, donosił na polskich patriotów, katował ich, a nawet zabijał, a ja jako sędzina wsadzałam ich do więzienia. córka: czy ja też jestem gorszym sortem ? matka: Nie. Jeśli nie pójdziesz w nasze ślady, a będziesz dobrą patriotką, kochającą Polskę, to nie będziesz gorszym sortem.
~Polewa | 5 maja 2017, 14:06
Rządy poprzedników: Córeczka: Tato... a dlaczego wyjeżdżamy z Polski do GB? Tata: Tacy panowie, przy współudziale usłużnych mediów, sądów, urzędów, TK sprawił, ze ''tenkraj'', to ch..., dupa i kamieni kupa.i istnieje tylko teoretycznie.
~Polewa | 5 maja 2017, 14:07
- Mamusiu, a co to jest wataha? - To jesteśmy my, ja, tata, ty... - Mamusiu, a ten pan z telewizji naprawdę chce nas wyrżnąć?
~Polewa z leminga | 5 maja 2017, 14:09
jak nazywa sie instrumentalne wykorzystywanie dzieci w walce politycznej? POfilia.
~Polewa z leminga | 5 maja 2017, 14:54
Zauwazyliscie ile bylo tu PeOwskich hejterow? Dzialaja na zlecenie. Kolejnym dodowem na to jest to, ze nagle jak za pomoca czarodziejskiej rozdzki wszyscy zaczeli milczec. Chyba hejterzy sa polaczeni psionicznie, i przekazuja sobie mysli. Dzisiaj nie piszemy. Albo jest nadrzedny Hejter, ktory wysyla oddzialy hejterow do ataku, gdy jest pole do popisu. Normalnie wytresowani. DOstaja haslo: daj glos, to sie wypowiadaja... niezaleznie... samodzielnie... racjonalnie... teraz jest haslo waruj. wiec siedza w budach i milcza. Zawsze to lepsze niz ich manipulacje, mowa nienawisci, propaganda i hejt jak na TVN.
~Polewa | 5 maja 2017, 14:55
A tak smiali sie z deratyzatora, ze szczurow nie wytepi. Taaaa Daaaam!

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2022 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja