Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 4111
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Piją, jeżdżą i pracują!

Autor: jola
Środa, 24 maja 2017, 15:23
Policja dolnośląska nieustannie zatrzymuje na drogach kierowców pod wpływem alkoholu. Ostatnio jeden śmiałek zaproponował nawet sowitą łapówkę za możliwość uniknięcia kary. Natomiast pod koniec ubiegłego miesiąca w jednej z kopalni KGHM, pijany operator ładowarki wjechał w 25–letniego kolegę, przez co stracił on stopę. Tymczasem ostatnio znalazłam ogłoszenie, w którym zdesperowany pracodawca zaznaczył, że przyjmie do pracy alkoholików, jeśli są doświadczonymi budowlańcami. Pozostaje pytanie, czy była to poważna oferta pracy?

Kierowca, który jechał po alkoholu i zaproponował funkcjonariuszom łapówkę trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu 10 lat więzienia. Natomiast pijany górnik został objęty postępowaniem dyscyplinarnym. Niestety nic nie jest w stanie pomóc młodemu mężczyźnie, który przez nieprzestrzegającego regulaminu kolegę, stracił stopę.

Policjanci cały czas apelują do kierowców, aby Ci nie wsiadali za kierownicę po alkoholu. Niestety śmiałków nie brakuje. Nie zdają sobie chyba sprawy, z jakimi konsekwencjami wiąże się ten czyn.

Sprawa jest też oczywista w przypadku pracowników, zwłaszcza wtedy, gdy wykonują niebezpieczną pracę. Nie warto chyba narażać swojego i czyjegoś życia dla alkoholu.

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group