« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Niedziela, 16 maja 2021.Imieniny: Andrzeja, Szymona, WieńczysławaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Piją, jeżdżą i pracują!

Autor: jola
Środa, 24 maja 2017, 15:23
Policja dolnośląska nieustannie zatrzymuje na drogach kierowców pod wpływem alkoholu. Ostatnio jeden śmiałek zaproponował nawet sowitą łapówkę za możliwość uniknięcia kary. Natomiast pod koniec ubiegłego miesiąca w jednej z kopalni KGHM, pijany operator ładowarki wjechał w 25–letniego kolegę, przez co stracił on stopę. Tymczasem ostatnio znalazłam ogłoszenie, w którym zdesperowany pracodawca zaznaczył, że przyjmie do pracy alkoholików, jeśli są doświadczonymi budowlańcami. Pozostaje pytanie, czy była to poważna oferta pracy?
Kierowca, który jechał po alkoholu i zaproponował funkcjonariuszom łapówkę trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu 10 lat więzienia. Natomiast pijany górnik został objęty postępowaniem dyscyplinarnym. Niestety nic nie jest w stanie pomóc młodemu mężczyźnie, który przez nieprzestrzegającego regulaminu kolegę, stracił stopę.

Policjanci cały czas apelują do kierowców, aby Ci nie wsiadali za kierownicę po alkoholu. Niestety śmiałków nie brakuje. Nie zdają sobie chyba sprawy, z jakimi konsekwencjami wiąże się ten czyn.

Sprawa jest też oczywista w przypadku pracowników, zwłaszcza wtedy, gdy wykonują niebezpieczną pracę. Nie warto chyba narażać swojego i czyjegoś życia dla alkoholu.

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Komentarze

~Polewa z leminga | 25 maja 2017, 11:19
Wypudrowana festyniara nie wstyd ci?!?!? http://wpolityce.pl/polityka/341158-demaskujemy-hipokryzje-opozycji-tak-bito-na-smierc-w-komisariacie-w-czasach-po-wtedy-schetyna-nie-domagal-sie-komisji-sledczej gdzie bylas? Gdzie apele o komisje sledcze? Gdzie domaganie sie dymisji dla ministra PO? Gdzie bylas? DLaczego milczalas? Bo co mieszkaniec Walbrzycha to smiec? Ile wypowiedzi bylo o tym zgonie w lokalnych mediach, przez ratuszowych klakierow i hejterow PO? Wtedy PeOwcy pisali i mowili: Mogl nie cwaniakowac, mogl nie kozaczyc. Gdzie byla ta festyniara gdy te glosy sie podnosily? Dzisiaj nagle wielce oburzano festyniara? A chlopak z Walbrzycha dla ciebie byl nie wazny ze milczalas? PTFUuu... Za to nienawidze PO. Trwaly w uczuciach do milicji Polewa!! CHWDP!
~Polewa z leminga | 25 maja 2017, 11:25
43 razy NIE dla PO i TUSKA!! 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci) 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów)
~Polewa z leminga | 25 maja 2017, 11:26
16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego
~Polewa z leminga | 25 maja 2017, 11:27
28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie)
~Polewa z leminga | 25 maja 2017, 11:27
37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi) 43)Donos na Polskę do Unii czyli skarga na samych siebie
~Polewa z leminga | 25 maja 2017, 11:33
Bede musial przygotowac na wybory samorzadowe liste z lokalnymi walkami. Same mi przychodza do glowy, 100mln na rewitalizacje obiecane o Tuska, 300mln na rewitalizacje obiecane od Kopacz, Mobruk, 7 razy obiecywana obwodnica zachodnia. dziesiatki mln utopione w stara zlomiarnie, dab Roman I, II, III. WItacz za 100 tysi. radiowozy za wyprowadzony z budzetu miasta 1mln. Torbus w-fista jako szef rady miejskiej, oraz czlonek rady nadzorczej wodociagow. Kruczkowski jako reprezentant miasta w PECu, upadek sprotu druzynowego w miescie, Ludwiczuk, CHlebowski, ewangielu, festyniara co szczzeka, bo zabito chlopaka na komisariacie we Wroclawiu, o tym z Walbrzycha milczy i palcem nie kiwnela... To poczatek, dla Rombachera tez juz cos mam.
~Autor | 26 maja 2017, 21:26
Bordowe Audi Q5 o tablicach początkowych LB.... właściciel ma zabrane prawo jazdy już kilka lat temu jeździ bez uprawnień łamie przepisy a policja nic z tym nie robi

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2021 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja