« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022.Imieniny: Cypriana, Dominika, EmilianaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Podwójnie złota

Autor: Jura
Sobota, 3 marca 2018, 14:51
Pochodząca z Sokołowska Kamila Żuk wywalczyła dziś kolejny złoty medal Mistrzostw Świata juniorów, które odbywają się w estońskim Otepaeae. Po zwycięstwie w biegu indywidualnym Polka okazała się bezkonkurencyjna także w sprincie.
Nie pomylił się ten, kto przed biegiem stawiał Kamilę w roli faworytki. Młoda biathlonistka nie dała szans rywalką i po świetnym biegu oraz doskonałym strzelaniu (tylko jedno pudło) mogła cieszyć się z kolejnego triumfu.

Wychowanka Melafiru Czarny Bór wbiegła na metę z blisko półminutową przewagą nad drugą tego dnia Czeszką Marketą Davidovą i aż 52 sekundami przewagi nad trzecią Myrtille Begue z Francji. Taki wynik to ogromna zaliczka przed biegiem pościgowym, który odbędzie się już w niedzielę.

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Komentarze

~nieznany | 4 marca 2018, 21:15
panie burmistrzu proszę o miłe powitanie jej to jest sukces naszej dziewczyny i trenerow zrobcie coś

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2022 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja