« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Piątek, 28 stycznia 2022.Imieniny: Radomira, Tomasza, WaleregoNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Sponsoring metodą na szybkie dorobienie się

Autor: jola
Wtorek, 23 maja 2017, 15:10
Ogłoszenia osób, które szukają sponsora w zamian za spotkania i usługi seksualne można było znaleźć już kilka lat temu. Szukają też ludzie, którzy chcą z tego typu propozycji skorzystać. Okazuje się, że zjawisko sponsoringu jest coraz częstsze, zwłaszcza w dużych miastach. Dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Dla wielu studentów to doskonały pomysł na szybkie i łatwe pieniądze. Część z nich, nie dopuszcza do świadomości, że jest to związane z negatywnymi konsekwencjami w przyszłości.
Chyba każdy, opisując to zjawisko zadaje sobie pytanie, czy sponsoring nie powinno się nazywać po prostu prostytucją? Tym bardziej, że wiele zarabiających w ten sposób osób spotyka się nie z jednym, a kilkoma partnerami. Jest to bardzo dochodowe zajęcia, bo sponsorzy, nazywani przez niektórych mecenasami, bywają bardzo hojni. Niektórzy swoim seksualnym partnerom wypłacają sporą pensję i wynajmują dla nich mieszkania.

Warto dodać, że sponsorzy to na ogół mężczyźni w wieku 40 – 50 lat, którzy mają rodziny. Trzeba też szczerze powiedzieć, że są w pewnym sensie współwinni ewentualnych problemów psychologicznych, z jakimi mogą borykać się ich partnerki w przyszłości. One bowiem zaślepione możliwościami, stwarzanymi przez szybkie i łatwe pieniądze, wypierają ze świadomości fakt, że to co robią, sprowadza się do prostytucji. Być może są za młode, żeby w ten sposób spojrzeć na tę sprawę.

Zjawisko sponsoringu pokazuje, że moralność przynajmniej nie dla wszystkich ma znaczenie. Tym bardziej, że część zarabiających w ten sposób osób, nie kryje swojego źródła dochodu, przynajmniej przed znajomymi.

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Komentarze

~pytacz | 23 maja 2017, 21:36
Co gorsze jolu: Seksualny sponsoring czy intelektualna prostytucja?

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2022 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja