Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 4135
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Szkolenia i wyjazdy integracyjne stwarzają okazję do zdrady

Autor: jola
Wtorek, 30 maja 2017, 17:13
Podróże służbowe to codzienność wielu pracowników. Niestety nie zawsze są one związane wyłącznie z pracą. Często stają się bowiem okazją do kontaktów intymnych z kolegami i koleżankami z pracy. Najgorzej jest wtedy, gdy decyduje się na nie osoba, mająca życiowego partnera.

Wyjazdy służbowe doczekały się nawet swoich żartobliwych nazw, ale te, które znam są wulgarne, więc nie będę ich przytaczać. Okazuje się ponadto, że faktycznie mają one „drugie dno” i nie jest to tylko wytwór wyobraźni mężczyzn, którzy często po ich zakończeniu chwalą się „nową zdobyczą”. Choć brzmi to okropnie, to takie są fakty. Świadczą o tym przeprowadzone na ten temat badania.

Okazuje się, że seks dla części osób jest po prostu wyładowaniem napięcia, wynikającego z ciągłego stresu. Niejednokrotnie podchodzą więc do niego bez większych emocji. Innym kontakty intymne pomagają w awansie (!). Dla części osób to po prostu świetna zabawa. Są też i tacy, którzy podczas wyjazdów służbowych nawiązują trwałe relacje.

Zdarza się, że osoby zdradzane domyślają się, że coś jest nie tak i proszą o pomoc, w sprawdzeniu partnera, prywatnego detektywa. Dlatego też warto się dwa razy zastanowić, zanim zdecydujemy się na seks z kolegą z pracy, żeby później nie żałować. Chociaż osoby, znające tą tematykę zaznaczają, że specyfika wyjazdów służbowych sprawia, że niełatwo jest ustalić fakty.

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group