« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Niedziela, 16 maja 2021.Imieniny: Andrzeja, Szymona, WieńczysławaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Szkolenia i wyjazdy integracyjne stwarzają okazję do zdrady

Autor: jola
Wtorek, 30 maja 2017, 17:13
Podróże służbowe to codzienność wielu pracowników. Niestety nie zawsze są one związane wyłącznie z pracą. Często stają się bowiem okazją do kontaktów intymnych z kolegami i koleżankami z pracy. Najgorzej jest wtedy, gdy decyduje się na nie osoba, mająca życiowego partnera.
Wyjazdy służbowe doczekały się nawet swoich żartobliwych nazw, ale te, które znam są wulgarne, więc nie będę ich przytaczać. Okazuje się ponadto, że faktycznie mają one „drugie dno” i nie jest to tylko wytwór wyobraźni mężczyzn, którzy często po ich zakończeniu chwalą się „nową zdobyczą”. Choć brzmi to okropnie, to takie są fakty. Świadczą o tym przeprowadzone na ten temat badania.

Okazuje się, że seks dla części osób jest po prostu wyładowaniem napięcia, wynikającego z ciągłego stresu. Niejednokrotnie podchodzą więc do niego bez większych emocji. Innym kontakty intymne pomagają w awansie (!). Dla części osób to po prostu świetna zabawa. Są też i tacy, którzy podczas wyjazdów służbowych nawiązują trwałe relacje.

Zdarza się, że osoby zdradzane domyślają się, że coś jest nie tak i proszą o pomoc, w sprawdzeniu partnera, prywatnego detektywa. Dlatego też warto się dwa razy zastanowić, zanim zdecydujemy się na seks z kolegą z pracy, żeby później nie żałować. Chociaż osoby, znające tą tematykę zaznaczają, że specyfika wyjazdów służbowych sprawia, że niełatwo jest ustalić fakty.

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Komentarze

~roś | 31 maja 2017, 11:20
Podobnie jak kuracje w sanatoriach. Nie jest przeszkodą nawet wyznanie.
~Ja | 31 maja 2017, 13:36
To prawda,że najczęściej dochodzi do zdrad ze znajomymi z pracy, ale jak ma sie ma stalego partnera ,albo jest się w związku małżeńskim i jeszcze jest się rodzicem to nie ma żadnego wytłumaczenia. Jest się zwykłą. ....,albo zwykłym .....
~żul | 31 maja 2017, 17:01
Dlatego wysyłam żonę często do sanatorium....

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2021 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja