« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022.Imieniny: Cypriana, Dominika, EmilianaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Tor lodowy na Beskidzkiej

Autor: wacki56
Piątek, 2 marca 2018, 9:05
Mam dzisiaj okazję zaprosić mieszkańców Wałbrzycha na tor lodowy na ul. Beskidzkiej. Oczywiście z łyżwami, rakami, sprzętem ślizgającym i oczywiście z fotoaparatami.
Po ostatnich mrozach mamy na ulicy naturalny tor lodowy. Oczywiście domyślacie się Państwo, że tu jest trochę ironii. Sprawa zatkanego przepustu została już do ZDiKM zgłoszona już w ubiegłym roku, ale jakoś nie rozwiązano tego problemu. Dziś problem sam się rozwiązał i mamy piękne lodowisko. Jeszcze nie doszło do tragedii, bo wczoraj zgłosiłem Wodociągom, a Ci firmie odśnieżającej ulice i kilka razy posypano ten odcinek solą. Efekt po dzisiejszej nocy widać na zdjęciu. Myślę, że odpowiednie służby zmobilizują się, by tą sprawę rozwiązać.

wacki56
www.wacki56.cal24.pl

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Komentarze

wacki56 | 2 marca 2018, 9:57
Siła mediów jest ogromna. Już była Straż Miejska ,przyjechała piaskarka i kilka razy posypała solanką i podjechał samochód Służby Drogowej. Jest szansa, że będzie bezpiecznie i zapchany przepust będzie wyczyszczony.
~CIEKAWA | 2 marca 2018, 14:49
A skąd ta woda ?Ścieki z domów? Jakby wszyscy byli podpięci do kanalizacji to by nic rowem nie leciało i nie zamarzało. Na ul.Zielonej ta sama sytuacja. Pozdrawiam
~wyzwalacz | 2 marca 2018, 18:10
Takich akcji nie hejtujemy.Gratuluję postawy prospołecznej.
~ciekawa | 2 marca 2018, 19:15
Daleka jestem od hejtu. Co oznacza postawa prospołeczna? A czym w takim razie jest puszczanie ścieków w rów?Mieszkam tam i znam sytuację. W zimie lód a w lecie smród :-)
wacki56 | 2 marca 2018, 20:35
Pani ~ciekawa nie czyta ze zrozumieniem. Art jest o zatkanym rowie a nie o ściekach.Akurat na Beskidzkiej większość się podłączyła do kanalizacji. Płynąca woda jest głównie z wybijającego źródła pod lasem i została puszczona do zatkanego rowu przydrożnego. Od pół roku woda wylewała się na na ulicę i jakoś Pani nie przeszkadzało, a jak ktoś powiadomił służby to wylewa Pani pretensje.
~wyzwalacz | 3 marca 2018, 9:43
Zhejtuję jednak panią ,,ciekawą": To jest analfabetka wtórna nie potrafiąca posługiwać się językiem polskim.Czyli po polsku - idiotka.
~nick | 3 marca 2018, 10:30
Rogiński powinien zakasać rękawy i wydłubać błoto z przepustu.
~M | 4 marca 2018, 11:09
Bez przesady. Jest przejezdne? Tor nie stwarza zagrożenia dla samochodów stojących na poboczu? To nie dramatyzujmy. W Norwegii na każdej ulicy jest taki tor i jakoś nikt nie płacze tam.
wacki56 | 12 marca 2018, 10:19
Dziś tj 12.03.2018r gdy ustały mrozy i ziemia rozmarzła przyjechała ekipa fachowców z koparką i samochodem ciężarowym. Sprawa zatkanego przepustu zostanie definitywnie zamknięta. Zostanie oczyszczony rów i wymieniony przejazd na posesję z rurą o większej średnicy.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2022 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja