« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022.Imieniny: Cypriana, Dominika, EmilianaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Trzy przystanki w okolicy

Autor: Jura
Niedziela, 25 lutego 2018, 4:53
Aż trzy pobliskie miejscowości znalazły się na tegorocznej mapie projektu „Biathlon dla każdego”. Do Witkowa, w którym to takie zawody odbywają się rokrocznie, dołączyły także Czarny Bór oraz Mieroszów.
„Biathlon dla każdego” to ogólnopolski projekt Polskiego Związku Biathlonu, dedykowany zarówno dla dzieci i młodzieży jak i dorosłych amatorów, pragnących spróbować swych sił w tejże dyscyplinie. Zawody obejmują bieg na dystansie krótkim z dwoma strzelaniami broni laserowej, a dla najlepszych zawodników przewidziane są cenne nagrody.

Terminarz Startów w okolicach Wałbrzycha:
19.05.2018 - Witków Śląski
20.05.2018 - Czarny Bór
08.09.2018 - Mieroszów

Ponadto zawody odbędą się także m.in. w:
Jeleniej Górze, Szczytnej, Piechowicach oraz Gminie Kotla.

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2022 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja