« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Piątek, 22 października 2021.Imieniny: Korduli, Filipa, Halki, SalomeiNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Uwaga na nieuczciwych taksówkarzy

Autor: anulka
Piątek, 7 lipca 2017, 18:41
Wybieram się na weekend do stolicy. Postanowiłam wcześniej przygotować swój wyjazd, żeby później nic mnie nie zaskoczyło. Znajomi ostrzegli mnie przed nieuczciwymi taksówkarzami. Kiedyś już słyszałam, że dobrze jest wcześniej poznać trasę, żeby kierowca nie wybrał najdłuższej. Okazuje się, że ta praktyka w dalszym ciągu jest stosowana.
W zasadzie w każdym mieście, którego nie znamy taksówkarz może nas oszukać. Na szczęście nie są to ponoć nagminne sytuacje. Wydaje mi się jednak, że skoro istnieje ryzyko, warto jest kierowcę już na samym początku zapytać, ile wyniesie całkowity koszt przejazdu. Z pewnością będzie w stanie podać choćby przybliżoną sumę pieniędzy.
Zawodowi, uczciwi taksówkarze radzą także korzystać z oznakowanych taksówek, bo na rynku pojawia się coraz więcej osób, oferujących przewozy, ale na tylko im znanych zasadach. Ostatecznie jeżeli padniemy ofiarą oszusta możemy poprosić o paragon i na jego podstawie złożyć reklamacje. Przy dużych niejasnościach można też poprosić o pomoc funkcjonariuszy policji.

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Komentarze

~Nepal z Walbrzycha | 8 lipca 2017, 16:01
najlepiej korzystac z komunikacj miejskiej , ta firma nigdy nie oszukuje
~antygona | 9 lipca 2017, 23:59
i polityków bucha cha cha cha

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2021 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja