« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022.Imieniny: Cypriana, Dominika, EmilianaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Uwaga na oszustów na wnuczka – kolejny raz uaktywnili się

Autor: anulka
Piątek, 14 lipca 2017, 16:50
Mimo, że wielu seniorów jest już bardzo ostrożnych i zdaje sobie sprawę z zagrożenia, wciąż dochodzi do oszustw na wnuczka. W tym tygodniu oszuści wyłudzili 30 tysięcy złotych od 71–letniej kobiety z powiatu legnickiego. Do prób oszustwa dochodzi na całym Dolnym Śląsku.
Do starszej pani zadzwoniła kobieta, podająca się za synową. Zmyśliła historię o wypadku drogowym syna, w którym rzekomo potrącił on młodą kobietą. Prosiła o pieniądze na kaucję dla męża. Później do telefonu podała fałszywego pracownika prokuratury, który nieustannie rozmawiał z seniorką, aby nie mogła nigdzie indziej zadzwonić. W rezultacie seniorka wykonała wszystkie polecenia oszustów i przekazała im pieniądze.

Wszystkie osoby, które mają w rodzinie starsze osoby powinny zaczerpnąć informacje na temat podobnych oszustw ze stron policyjnych i przekazać je seniorom. Warto chronić bezpieczeństwo najbliższych i nie pozwolić, aby ktokolwiek wyrządził im krzywdę.

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Komentarze

~Troll | 15 lipca 2017, 11:56
Ta metoda nie działa,bo mam wnuczkę!;)
~antygona | 17 lipca 2017, 6:50
Uwaga na US i ich mafię to dopiero oszuści.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2022 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja