Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 4139
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Uwaga na rozbite butelki w parkach i przy placach zabaw

Autor: jola
Poniedziałek, 29 maja 2017, 14:45
Pojechałam wczoraj z rodziną na wycieczkę za miasto. Miejsce spokojne i ustronne. Niestety nawet ono nie było całkowicie bezpieczne. Wystarczyło się dobrze przyjrzeć, a wokół było pełno szkła. Ktoś, z nieznanych powodów, porozbijał butelki, narażając w ten sposób dzieci na niebezpieczeństwo. W Internecie można znaleźć zdjęcia okaleczonych pociech. Nie pozwólmy, żeby coś podobnego stało się w naszym regionie.

W związku z tym, że sama mam dwuletnią córkę, która była bardzo zainteresowana „kolorowymi szkiełkami „,zaczęłam je zbierać, bo mogła się nimi zranić. Zauważyłam też dzieciaki, które wdrapywały się na skałki i zeskakiwały z nich, a obok też były fragmenty rozbitej butelki. To co znalazłam wyrzuciłam, ale podejrzewam, że nie wszystko.

Niestety podobne śmieci, które są bardzo niebezpieczne dla dzieci, można znaleźć w wielu miejscach, w tym niestety też kąpieliskach. To przykre, że sami siebie nie szanujemy, bo jak wiadomo „Kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada”. Nam rodzicom pozostaje jedynie sprawdzać miejsca, w których przebywają nasze dzieci i ewentualnie posprzątać je. Trzeba też dodać, że jeżeli sami nie będziemy dbać o własne podwórko to nikt o nie zadba.

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group