Czwartek, 18 lipca
Imieniny: Kamila, Karoliny, Szymona
Czytających: 3446
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: W polskich kurortach zdecydowanie za drogo!

Autor: anulka
Wtorek, 28 lutego 2017, 15:40
Turyści coraz częściej narzekają na ceny za pobyt w polskich górach i miejscowościach nadmorskich. Przekonują, że za granicą jest dużo taniej.

- Ze znajomymi w tym roku planujemy wyjazd do Bułgarii, bo tam za wakacje zapłacimy dużo mniej i w dodatku skorzystamy z oferty all inclusive. Poza tym pogoda jest niemalże pewna – mówi 19 - letnia Klaudia.

W tym roku szokowały również ceny w pobliskich górach.

- Pojechaliśmy ze znajomymi do Karpacza. Chcieliśmy miło spędzić czas, pospacerować. Drugi raz się jednak nie wybierzemy. Turystów dużo i ceny ogromne. Pamiętam, że taniej płaciliśmy nawet w Zakopanem, choć nie wiem, jak jest obecnie – mówi 21-letnia Joanna.

Turyści podkreślają także, że nawet w Pradze, która jest światową stolicą jest dużo taniej niż w Polsce. Zaznaczają, że do cen warszawskich nawet nie ma co porównywać.

Mimo wielu narzekań, w najbliższym czasie polskie kurorty z pewnością nie będą narzekać na turystów. Jest to związane w dużej mierze z obawą przed atakami terrorystycznymi, do których dochodzi w innych krajach Europy i świata. Polska w tej kwestii wydaje się być bezpieczna. Ta sytuacja być może przedkłada się też na ceny, bo skoro klient jest chętny zapłacić więcej to sprzedawca to wykorzystuje.

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group