« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Czwartek, 28 października 2021.Imieniny: Szymona, TadeuszaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

W szpilkach w góry?

Autor: ewa18
Czwartek, 6 lipca 2017, 9:43
Mimo, że od lat apeluje się do osób, wybierających się na górskie wyprawy, że należy zadbać o odpowiedni strój, a przede wszystkim obuwie to wciąż bywa z tym naprawdę różnie. Niektóre panie, nie zdając sobie sprawy z niebezpieczeństwa, jakie im grozi, zdobywają szczyty w szpilkach. Różnego rodzaju klapki i obcasy to w zasadzie norma. Niestety często nie sprawdzają się one na szlakach, zwłaszcza tych trudniejszych.
Warto wiedzieć, że w wyższych partiach gór, nawet nie każde obuwie sportowe jest wystarczające. Czasami konieczne jest kupno specjalnego na wyprawy w góry. Niestety nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę i narażają w ten sposób na niebezpieczeństwo siebie i innych.

Zapytałam kilka znajomych dziewczyn, co sądzą o wyprawach w góry na szpilkach. Okazało się, że niektóre z nich mają już takie za sobą. Nie uważają też, że jest w tym coś niestosownego. Można się więc spodziewać, że kiedyś powtórzą swój wyczyn.

Nie chcę nikogo oceniać, bo nie o to chodzi. Wiem jednak, że idąc w góry naprawdę warto wziąć odpowiednie buty. Zwracają też na to uwagę ratownicy. Nie ma się co oszukiwać, wyprawa w góry to nie wyjście do supermarketu.

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Komentarze

~gohciu | 6 lipca 2017, 17:03
W sumie...nieee. Ale zawsze można... szpilki w górę! Jak to znajome dziewczyny robią.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2021 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja