« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Piątek, 28 stycznia 2022.Imieniny: Radomira, Tomasza, WaleregoNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Walka z podatkiem PIT – jedna z inicjatyw młodych Dolnoślązaków

Autor: ewa18
Wtorek, 9 maja 2017, 13:36
Promowanie czytelnictwa, gotowania, czy pomaganie w organizacji czasu, albo walka z podatkiem dochodowym to kilka inicjatyw z wielu, w jakie angażuje się dolnośląska młodzież w ramach różnego rodzaju projektów. Gro z nich inicjatywę podjęło w ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii”, którą organizuje startup społeczny Social Wolves , a patronatem honorowym jest Ministerstwo Rozwoju.
Dzięki udziałowi w tej olimpiadzie młodzież otrzymuje cenny w CV certyfikat zarządzania projektami. Uczniowie, którzy zakończą realizowany projekt, mają również możliwość uczestniczenia w różnego rodzaju kursach, za które normalnie musieliby sporo zapłacić.

Ciekawą inicjatywą, wydaje się jednak być, walka z podatkiem PIT, jakiej podjęli się posłowie młodzieżówki z Dolnego Śląska. Warto dodać, że to jeszcze gimnazjaliści (!) Swoją inicjatywę argumentują tym, że podatek dochodowy jest według nich swego rodzaju karą za pracę. Uważają, że jest on wręcz szkodliwy. Ciekawe, czy uda się im coś wskórać? Trzeba jednak docenić już samo zaangażowanie.

Biorąc pod uwagę ilość organizowanych projektów w ramach różnego rodzaju przedsięwzięć, można mieć nadzieję, że wyrasta nam niezwykle duża grupa przedsiębiorców.

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Komentarze

~podatnik | 9 maja 2017, 14:02
w chwili obecnej placimy w różnego rodzaju podatkach pit, wat itp około 80% dochodu -dlaczego tylko tyle? bo "elyta" wie, że wiecej to się wydoić z suwerena raczej już nie da bo suweren się wścieknie i odgoni od koryta, dlaczego aż tyle? bo suweren jeszcze nie dorósł i nie zrozumiał, ze to on rządzi i jego wola jest prawem, ponadto podatki są sprytnie poukrywane , często zdublowane i w ten sposób ich sumy nie widać.
~Polewa z leminga | 10 maja 2017, 12:47
PO znow oklamalo Polakow, tym razem swoich wyborcow, ktorzy solidaryzuja sie z uchodzcami. Otoz drodzy wyborcy PO, Schetyna i PO nie chca uchodzcow. SKonczyly sie propagandowe kacje i wrzaski, ze PIS nie chce przyjac nawet 5 dzieci z Syrii. Otoz PO tez nie chce. hehehe. Co za sitwa, powiedza wszystko bylo dorwac sie do koryta.
~Polewa z leminga | 10 maja 2017, 14:03
widzieliscie cyrk w sejmie? Jak rzecznik PISu szdel z koperta do Schetyny, a za nim stado rzecznikow PO, ptfuuu stado niezaleznych dziennikarzy, ktorzy robili za rzecznikow PO. Pani redaktor z TVNi dziennikarz radia Zet, nie zadawali pytan, tylko zachowowywali sie jak zagubione dzieci, jakby sypalo sie im pod nogami i co teraz?!?!?! Dziennikarz relacjonujacy? Czy rzecznik partii bojacy sie o spadek sondazy swojej partii? To sa dziennikarze? Polityczne prostituti. PeOwcy dobrze wiedzieli czego bronili. Napewno nie niezaleznosci mediow. Tylko usluznosci swoich mediow.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2022 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja