« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Piątek, 22 października 2021.Imieniny: Korduli, Filipa, Halki, SalomeiNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Wandale grasują

Autor: anulka
Wtorek, 4 lipca 2017, 10:59
Młodzi ludzie czasami nie wiedzą, co zrobić z nadmiarem energii. Często nie potrafią też zapanować nad swoim zachowaniem po spożyciu alkoholu. W jednym z dolnośląskich miast 26–latek, po kłótni z napotkanymi mężczyznami wyjął klucz do kół i powybijał nim szyby w samochodach. Nim zatrzymali go funkcjonariusze zniszczył pięć pojazdów. Teraz będzie się tłumaczył przed sądem. Grozi mu pięć lat więzienia.
Młodzieniec być może będzie musiał także naprawić szkody, jakie wywołał. Opiewają one na kwotę około siedmiu tysięcy złotych. Tak naprawdę szokuje jednak zachowanie dorosłego człowieka, który nie potrafi opanować złości i wyładowuje ją, niszcząc to, co jest wokół niego.

26-latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, który z pewnością wpłynął na jego zachowanie. Morał z tego taki, że niektórzy po prostu nie powinni pić, nie tylko ze względu na innych, ale także na siebie samych.

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2021 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja