Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 6029
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Wizerunek Wałbrzycha – kto i dlaczego go niszczy ?

Autor: szukaj
Niedziela, 23 kwietnia 2017, 13:51
W internecie na różnych stronach, można napotkać na negatywne opinie i wpisy oraz negatywne zdjęcia Wałbrzycha, jest tego plaga w internecie.
Dlaczego komuś zależy, aby Wałbrzych był spostrzegany negatywnie ?
Nie ukrywajmy, takie negatywne i stronnicze przedstawianie Wałbrzycha, odstrasza ludzi a nawet inwestorów. Według mnie, jedną z przyczyn tego faktu, jest polityczna wojna. Środowiska polityczne wykorzystują to do osłabienia przeciwnika, tymczasem wyrządzają krzywdę miastu. W tym wielu naiwnych ludzi daje się nabrać na polityczne wojenki, zaczynają wierzyć w ten zły Wałbrzych.

Wałbrzych to piękne miasto położone w górach, z ciekawą historią oraz zabytkami, różnymi tajemnicami. W każdym mieście czy to Wrocław czy Świdnica można napotkać patologiczne środowiska, zrujnowane kamienice i zaśmiecone ulice. Wałbrzych wcale nie jest najgorszym miastem, na jakie się to miasto kreuje. W Krakowie w samym rynku dochodzi do bójek, idą w ruch ostre przedmioty np. maczety. W Warszawie i okolicy działał gang Pruszkowski. Wystarczy poczytać i oglądnąć wiadomości, wszędzie gdzieś coś się dzieje, jak nie zabójstwa dzieci i chowanie ich w beczkach, to porachunki gangsterskie, to pobicia czy napady na lokale. Także nie wiem dlaczego Wałbrzych jest kreowany, jako najgorsze miasto, jak wszędzie jest tak samo albo gorzej.
Mieszkańcy i środowiska polityczne powinni się temu przeciwstawiać i nie pozwalać na kreowanie Wałbrzycha, jako najgorszego miasta. Przede wszystkim nauczyć się szacunku i miłości do swojego miasta, miasto to przecież nasz dom, więc dbajmy o niego.

Czytaj również

Komentarze (28)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group