« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Czwartek, 28 października 2021.Imieniny: Szymona, TadeuszaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Zabiłem swoją matkę nożem – z takim żartem mieszkaniec Dolnego Śląska zadzwonił na policję

Autor: jola
Środa, 5 lipca 2017, 21:28
Niektórzy po alkoholu naprawdę tracą świadomość. Pijany 32–latek minionej nocy zadzwonił na policję z informacją, że zabił swoją matkę. Mundurowi natychmiast na miejsce wysłali patrole i pogotowie ratunkowe. Tymczasem drzwi otworzyła im rzekomo zadźgana kobieta. Jej zdrowiu nie zagrażało żadne niebezpieczeństwo. Tymczasem mężczyzna siedział w swoim pokoju i w ogóle nie przejmował się faktem, że ambulans, który przyjechał do jego domu jest jedynym w jego regionie, służącym do bezpośredniego ratowania życia.
Nie wiadomo jeszcze dokładnie z jak dużą karą musi się liczyć „żartowniś”. Mówi się o grzywnie, areszcie lub ograniczeniu wolności. Jeżeli jednak okaże się, że mężczyzna swoim czynem naraził inne osoby na niebezpieczeństwo to może być ona znacznie większa.

Tego typu zachowanie jest zupełnie niezrozumiałe. Osobiście uważam, że mężczyzna powinien zwrócić wszystkie koszty, związane z przyjazdem karetki i patroli. Tym bardziej, że swoje postępowanie w momencie zatrzymania argumentował znudzeniem.

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Komentarze

~Morfa | 6 lipca 2017, 14:23
Dureń. Niestety świat jest ich pełen.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2021 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja