Czwartek, 18 lipca
Imieniny: Kamila, Karoliny, Szymona
Czytających: 3735
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Zagrożenie atakami terrorystycznymi w Europie wciąż istnieje

Autor: jola
Wtorek, 2 maja 2017, 10:14
Amerykanie zostali ostrzeżeni przez swój Departament Stanu, że na Starym Kontynencie wciąż może dochodzić do ataków terrorystycznych. Warto więc dobrze przemyśleć miejsce wakacji, jeżeli planujemy jechać za granicę. W końcu urlop powinien być czasem beztroski, a nie zamartwiania się o bezpieczeństwo swoje i rodziny.

Należy uważać przede wszystkim podczas masowych wydarzeń. Nie powinno się także zapominać, że do ataku może dojść w wielu miejscach m.in. lotniskach, hotelach, restauracjach, parkach. Jadąc na wakacje dobrze więc sprawdzić miejsce, do którego chcielibyśmy się udać. Listę państw, gdzie istnieje duże niebezpieczeństwo podaje Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Warto się z nią zapoznać. (http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia/?channel=www).

Wciąż odradza się m.in. podróże do Turcji, czy Tunezji. W przypadku Egiptu wszystko zależy od tego, gdzie dokładnie się udajemy i w ile osób.

W związku z zagrożeniem terrorystycznym wielu Polaków decyduje się na wakacje w kraju. W związku z czym nasze rodzime kurorty turystyczne nie narzekają na turystów. Już w ubiegłym roku podawano, że Bałtyk był niemalże przez nich oblężony.

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group