« Powrót do portalu Wałbrzyszek.comCzytaj także:Jelonka.comŚwidniczka.com
rykowisko Walbrzyszek.com
Piątek, 28 stycznia 2022.Imieniny: Radomira, Tomasza, WaleregoNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Zagrożenie atakami terrorystycznymi w Europie wciąż istnieje

Autor: jola
Wtorek, 2 maja 2017, 10:14
Amerykanie zostali ostrzeżeni przez swój Departament Stanu, że na Starym Kontynencie wciąż może dochodzić do ataków terrorystycznych. Warto więc dobrze przemyśleć miejsce wakacji, jeżeli planujemy jechać za granicę. W końcu urlop powinien być czasem beztroski, a nie zamartwiania się o bezpieczeństwo swoje i rodziny.
Należy uważać przede wszystkim podczas masowych wydarzeń. Nie powinno się także zapominać, że do ataku może dojść w wielu miejscach m.in. lotniskach, hotelach, restauracjach, parkach. Jadąc na wakacje dobrze więc sprawdzić miejsce, do którego chcielibyśmy się udać. Listę państw, gdzie istnieje duże niebezpieczeństwo podaje Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Warto się z nią zapoznać. (http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia/?channel=www).

Wciąż odradza się m.in. podróże do Turcji, czy Tunezji. W przypadku Egiptu wszystko zależy od tego, gdzie dokładnie się udajemy i w ile osób.

W związku z zagrożeniem terrorystycznym wielu Polaków decyduje się na wakacje w kraju. W związku z czym nasze rodzime kurorty turystyczne nie narzekają na turystów. Już w ubiegłym roku podawano, że Bałtyk był niemalże przez nich oblężony.

Uwaga

Strona rykowisko.walbrzyszek.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Walbrzyszek.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.walbrzyszek.com

Komentarze

~pytacz | 2 maja 2017, 20:18
Powodem są lewaccy politycy UE pokroju juranda i idlera, czyż nie?
~Adam Przyłębski | 2 maja 2017, 22:07
Niebezpiecznie jest w Niemczech. Wieczorem strach wyjść na miasto. Masa dzikich kręci się po zaułkach.
~v7 | 3 maja 2017, 13:07
Róbta co chceta, to hasło muzułmanie wypełniają w 100% swoją drogą, czy na świecie istnieje tylko Tunezja, Turcja i Egipt.
~pytacz | 3 maja 2017, 22:15
Kto pamięta jak Szela wychylił się z propozycją dla rządu przyjmowania islamskich nachodzców do Wałbrzycha?

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Wszyscy użytkownicy portalu Wałbrzyszek.com mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Wałbrzyszek.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

Autorzy

© 2002-2022 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja